0
clear
  • Интензивна Коса Бисер Крем Нијанса на Косата - Brown & Сина, Црна (.68 Унца секоја)
  • -20%
  • -20%
Интензивна Коса Бисер Крем Нијанса на Косата - Brown & Сина, Црна (.68 Унца секоја)

Интензивна Коса Бисер Крем Нијанса на Косата - Brown & Сина, Црна (.68 Унца секоја)

DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка

Интензивни производи содржат состојки кои може да предизвикаат иритација на кожата или алергиски реакции на одредени поединци.Прелиминарна patch тест треба да се направи за 24 - 48 часа пред извршување на услугата.Известете вашиот клиент за да се вратите во 24 - 48 часа.Ако не иритација или воспаление на кожата е јасно во тоа време, тоа е обично претпоставува дека не постои преосетливост на Интензивна постои.Пред спроведување на patch тест, измијте и исушете ги рацете и потоа се применува ракавици.Користење на сапун и вода, очисти и исплакнете една мала област на клиентот кожата зад увото или на внатрешната површина на надлактицата.По подготовка инструкции, микс на Интензивна Боја и Крем Инвеститорот, со користење на 1 : 1 сооднос.Се применува во комбинација со мала површина зад клиентот уво или нивниот внатрешен надлактицата и ќе ви овозможи да го поставите за 2 минути.Отстранете ја смесата со памучна подлога moisturized со вода.Известете вашиот клиент за да се вратите во рок од 24 до 48 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се појавува сликовито дури и на темна коса.Мие надвор со вашите омилени шампон.Етерични масла од бергам�

Го надополнува Кожата Со Лицето Крем : подарок за вашата кожа дневна доза на хидратација од L'Oreal Париз за

Тоа создаде помек нијанси на се она што сенка на пастелни саканата со живописни јасно.Се препорачува за

Секоја е единствена.Уникатноста е дар од природата.Ова е многу мини gravels.Материјал : природни турмалин.Г�

Палета Интензивна Боја Creme LRN5 Блескав Костен Трајна Боја на Косата.ПАЛЕТА ИНТЕНЗИВНА БОЈА CREME се Постигн

Garnier Nutrisse боја на косата creme храни со семе од грозје и масло од авокадо.На негување боја creme збогатен со ов

Wella Koleston Совршен Creme Инвеститорот 6% 20 Vol.Следете haircolor производителот препорачува мешање на инструкции.Д�

Боја на коса остава косата чувство посмирен и појак 100% сива покриеност.Супериорен хидратација.Високо с�

L'Oreal Париз Извонредност Кул Врховниот боја на косата нуди 100 проценти сива покриеност, дури и на тврдогл�

Оригиналниот полу постојан интензивна коса, боја крем.Зеленчук врз основа климатизација крем остава ко

100% бела коса покриеност Супериорен сјај и долгатрајни резултати ProВозрастКомплекс со Siliamine и Колаген �

TS CHAKHAN БОЈА на КОСАТА КРИМ – Состојки како што се екстрактите од Keratin, AcorАир Корен, Simmondsia Chinensis Семе на Наф

2 Парчиња.Интензивирање боја на косата линија прецизно калибрирани.Да се работи со природни нијанси на �

Сјајна и свиленкаста Овој постојан некапе боја на косата со до 100 проценти сива покриеност им Помага на

PPD Слободни, Глутен Слободни, Paraben Слободни, Пропилен Гликол Слободни.Ecocolors Топло Auburnis формулиран за сива

(N) Природни, (NI) Интензивна Природни со уште повеќе пигменти пигменти за да овозможи покривање на повеќе�

Please wait...