0
clear
  • Директно Чипка Пред Перики Бразилецот Права Коса, Перики 180% Густина 13x4 Чипка Перики Jaja Коса Човечка Коса, Перики за Црни Жени Пред Извлечен Косата со Бебе Коса Прир?
  • -20%
  • -20%
Директно Чипка Пред Перики Бразилецот Права Коса, Перики 180% Густина 13x4 Чипка Перики Jaja Коса Човечка Коса, Перики за Црни Жени Пред Извлечен Косата со Бебе Коса Прир?

Директно Чипка Пред Перики Бразилецот Права Коса, Перики 180% Густина 13x4 Чипка Перики Jaja Коса Човечка Коса,

DEN 6719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Капа Изградба-Човечки Чипка Пред Перики со Среден Браун Чипка Боја и Средни Капа Големина(22-22.Glueless Чипка Пред Перика со Еластична Ремени и Чешли,Капа Големина Може да Се Прилагоди.Стави argan масло да се меки на косата по миење.Треба косата да се исуши природно.А : ве Молиме измијте ја косата со висок квалитет шампон.Чипка Материјал : 13x4 Швајцарската Чипка,Тантела Боја : Медиум Браун.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува.Ве молиме чешел тело бран косата со широк заб чешел дневно,ве Молиме секогаш да се консултирате со вашиот стилист пред да се обидете било стил техники сте несигурни.Губење на Материјал : 100% Човечка Коса Чипка Пред Перики,Висок Квалитет на Бразилецот Човечка Коса,Здрави и Живи,Удобно Против Кожата. Како да се избегне губење на заплитане или пролевање?. Можам боја тоа?.Мека т restyle косата премногу често премногу тешко,или на косата, лесно ќе се дојде суво и јазли ќе бидат оштетени.Средината Браун Чипка Боја.Долга права чипка затворање перики за Американски Африкански,Совршен изглед за Одмор,ноќта на Вештерките,концерти,темата партии,свадби,датира,cosplay и секоја друга прилика.Боја на коса : Природни Црна Боја,може да се бојадиса и избелени.Косата Перика Мирис?.И умираат треба строго барањата на времето и dyestuff.A : Да, тоа е полесно да ја потемни косата, отколку да го олеснат тоа, ние препорачуваме да се потемна боја.5 инчен турнеја),Еластична Бендови и Чешли во Прилог.Се третираат како вашата сопствена коса со совети за нега на коса и направи редовно миење со средство за смекнување на косата обично може да се направи косата и подолго. 13x4 Целосна Чипка Наоколу. Тоа е 100% Човечка Коса?.A : 100% хемиски слободно,тоа може да има локална шампон мирис,но може да бидат отстранети од страна на cowashing со шампон и балсам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613...

【Коса Материјал】 Целосно машинанаправи перика, долгата брановидна перика е направен од висококвалите

(Поддршка брза испорака; времето за испорака е 48 дена) 3) Логистички прашања : во Однос логистика, ние ќе в

Пред перење, нежно detangle користејќи широк заб чешел.Нека вашиот перика седат за неколку минути во сад исп

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К

13x1 Инчи Т Дел Чипка ,од Страна на Дел Само.Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена и Стилизирана ка

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч

БОЈА : Главната слика покажува RL6 / 28 Bronzed Sable боја; Bang Дополнителните Пред : 3 1 / 2", Круна 8 1 / 2", од Страна на :

????Совршен Квалитет Синтетички Влакна : Висок Квалитет на Синтетички Влакна Долга Брановидна Headband Перик

Please wait...