0
clear
  • Siebzeh Гаден ноќта на Вештерките Дрвја Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72
  • -20%
  • -20%
Siebzeh Гаден ноќта на Вештерките Дрвја Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72

Siebzeh Гаден ноќта на Вештерките Дрвја Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!. 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за колената, глуждовите, и други чувствителни области.За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 2-3 дена пред да го користите. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0. 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

УДОБНОСТА идеални за почетници и искусни јогиите.НЕ се ЛИЗГА ТЕКСТУРА – 2 различни зафат модели се обез

KESS In House curates секое парче на уметнички дела посебно имајќи го во предвид производот линија.Овие јога вежб

71" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини 1 / 2" Ултра дебели мат со Pro Source Уд

Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јо

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

★Ова јога мат, обезбедува одлична поддршка за колена, назад и глуждовите за време на вршењето на вежба р

Леплива.површината обезбедува не се лизга површина.Вафли ткаат шема.Издржливи се чисти ПВЦ материјал к

Целиот материјал кој се користи Екопријателски.Професионални Тест лабораторија сертифицирани Нашите

88% Полиестер, 12% Најлон.Дали сеуште се користат гумени јога душеци кои не се апсорбираат потта?Вие треба

25 инчи дебелина, повеќето оптимална големина за Јога мат.Само костим за вашата перница, колената, зглобо

【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од

Само костим за вашата перница, колената, зглобовите и раката може да зафат подот стабилна.Против Пролиз

Please wait...