0
clear
  • CMYYFA Божиќ Сјајот Моќ Кожа Bling Види Бенд Wristband Рака за да се Види Серија 5/4/3/2/1 38mm 40mm 42mm 44mm (Бенд Боја : Црна, Бендот Ширина : за iwatch 40mm 38mm)
  • -20%
  • -20%
CMYYFA Божиќ Сјајот Моќ Кожа Bling Види Бенд Wristband Рака за да се Види Серија 5/4/3/2/1 38mm 40mm 42mm 44mm (Бенд Боја : Црна, Бендот Ширина : за iwatch 40mm 38mm)

CMYYFA Божиќ Сјајот Моќ Кожа Bling Види Бенд Wristband Рака за да се Види Серија 5/4/3/2/1 38mm 40mm 42mm 44mm

DEN 825.12

Достапност
Достапно за нарачка

Состојба : 100% Сосема Нов.Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.Бендот Материјал : СТП Кожа.Одговара за сите верзии на watch Серија 1/2/3/4/5. Одговара на зглобот големина : 38mm : 5.5"-8.2"(140-210mm), 42mm : 5.9"-8.6"(150-220mm).Пакет се Вклучени : 1x Кожа Види Бенд со Адаптери(Види Не е вклучен).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : На 22mm замена на зглоб види ремени може да се вклопат Samsung галакси watch3 45mm; Samsung Опре�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Специјалност Дизајнирана Мрежа Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Смисла и Обратно 3 Smartwatch.Замена на Бендот

18mm види бенд додатоци се компатибилни за Fitbit Смисла / Обратно 3 18mm ширина бендови.Различни бои за вашиот

【Компатибилност】Специјално desiged за Oneplвиди!Ве молиме потврдете го вашиот види модел пред да го купат...

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П�

Smart watch бенд и заштитни случај интегриран беспрекорно, се избегнува појавување на проблемот на различни

【Компатибилни Модели】Ginkgonut 20mm Чипка силикони бенд компатибилен за Samsung Галакси Watch 4 40mm 44mm / Класичен 42mm

Одговара Големина : Apple се види бендови 38mm одговара 5.3"7.7" (130mm195mm) зглобовите, погоден за мажите и жените .П�

Компатибилен со Amazfit ТРекс, Amazfit ТРекс Про Smart Watch, Не се вклопуваат други модели (Види НЕ е вклучен).Различ

Виножито Алуминиум Метал Бенд : Нов занает се комбинираат со висок квалитет на алуминиум метал материја

【Компатибилни Модели】 RARF бенд е компатибилен со Apple види SE / Серија 7 / 6 / 5 / 4 / 3 / 2 / 1 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, СИТЕ

СКЛАДИРАЊЕ : Овој Додаток Торба Е Одлична Објект Да ги чува Сите Ваши Smartwatch Додатоци.Ги Задржува Сите На

1 Совршен за Apple Smart Часовник 2 Интегрирани ткаени водат најлон рака 3 Издржливи плетени материјали 4 Моде�

【МултиБои / Две Големини на Располагање】Промена Colorss според облекување, секојдневно расположение, сек�

Please wait...