0
clear
  • Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Темно Кафеава боја на Кожата Врвот Големина M
  • -20%
  • -20%
Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Темно Кафеава боја на Кожата Врвот Големина M

Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Темно Кафеава боја на Кожата Врвот Големина M

DEN 1303.20

Достапност
Достапно за нарачка

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно со слоеви под, давајќи Shlomit дополнителен волумен.Freeda перики се направена од 100% природни Европската косата расте и избрани за оптимален обем и богатството.Коса : 100% Природни Необработени Коса : 100% Природни Необработени Стил : Shlomit SKU : G6230 Капа Големина : M Боја Опис : Темно Кафена Боја Код : 4 Губење на Ветер : Кожата врвот Коса Должина : Краток Процес : рачно изработени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго�

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот �

Пред перење, нежно detangle користејќи широк заб чешел.Нека вашиот перика седат за неколку минути во сад исп

【Добар Дизајн】Краток браун перики за жените ќе се донесе еден сосема нов вас за неколку секунди.Природ

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

Двојно двострано Перика Лента Еден перфориран перика лента со потење мрежа, што го прави двострано леп�

Никогаш не спие со влажна коса и ќе може да ја заврши за да се спречи заплитане.Правен Disclaimer Our перики се �

Материјал : Мат висока температура свила.Должина : околу 45СМ во должина.Мат високитемпература свила : не�

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч�

УДОБНО & ТРАЈНИ : Надгради Тело Бран Фронтален Перики Човечка Коса Чипка Исто како и Тонот на Кожата, 13x4 И

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1501 RYLEE Продажба Перика Боја : 613, Светлина Русокоса / Боја се Прикаж�

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613...

Ние сме посветени да ви понуди висок квалитет на боја+перики за жените !Тоа е совршен избор за вас за да и

Меки и удобни.Убавината Засекогаш Перика е направен од 100% богородица човечка коса и висок квалитет на ч�

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К�

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Please wait...