0
clear
  • Nieto Chaman Основните Cocobolo
  • -20%
  • -20%
Nieto Chaman Основните Cocobolo

Nieto Chaman Основните Cocobolo

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Направен во Шпанија.Вкупно : 9. 5"; Нож : 4. 5" l 1. 4116 Vanadium Нерѓосувачки l Стандард Работ l Сатенски Финиш; Рачка : Cocobolo дрво; Други Информации : Палецот Риџ l Lanyard Дупка.Капка точка ножот со lashing дупка.Целосна, продолжен танг со paracord lanyard.Црниот кожен појас обвивка.Заградени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Направено во Финск

Совршен за купување на подарок.Голема craftmanship.Информации : пролет Assisted нож 4.75 инчен затворени.Мерење : H : 5

Разноврсна врвот на линијата.Друг квалитет на производот.Колекционерски предмети ножеви & ножеви прекл

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Направен во сад...

Живот време Гаранција.Изграден со квалитет и прецизност.Број на отворено користи.Млад Канзас ковач чир

Зачудувачки Unquie Убава Зголеми Дрво & Micarta Рачка ,Остар и Тешко Сечење на Работ СОВРШЕН ЗАТВОРЕН НОЖ И ЛОВ

Се справи со Должина : 4.33 инчи Вкупна Должина : 7.48 инчи.Челик : Нерѓосувачки Челик MOVA 1.4116 со Цврстина : 55 57

Овој Нож е Рачно Кован Дамаск Челик со 224 Слоеви.Овој нож е до 60 HRC на Rockwell Скала, кој одредува дека тоа ќе

Рачно изработени Дамаск Челик Лагер за Заклучување Преклопен нож доаѓа со кожа обвивка.Ружино Дрво Се С

Please wait...