0
clear
  • Хром Бања Автоматско Допир Бесплатна Сензор Тапа Месинг За Заштеда На Вода Индуктивен Електричен Миксер Допрете Тапа
  • -20%
  • -20%
Хром Бања Автоматско Допир Бесплатна Сензор Тапа Месинг За Заштеда На Вода Индуктивен Електричен Миксер Допрете Тапа

Хром Бања Автоматско Допир Бесплатна Сензор Тапа Месинг За Заштеда На Вода Индуктивен Електричен Миксер Допрете

DEN 1958.40

Достапност
Достапно за нарачка

✽【Убаво и пристојно】- Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели/колеги кои се пресели во нова куќа/реновирање. ✽【Лесно да се Инсталира】- на Сите хардверски вклучени во пакетот.Лесно да се инсталира со клуч, НЕМА ПОТРЕБА водоводџија, ќе заштедат пари и време, заврши DIY инсталација помалку од 30 минути. ✽【Неверојатно Издржливи во употреба】- Уникатен кертриџ ви овозможува удобно да го отворите или да го запре проток на вода , Нема истекување на перформанси.Отпорен на отпечатоци од прсти и вода места за почист изглед на кујната. ✽【Вода Притисок Тест】- Чешми тестирани до 600,000 животен циклус на 90 степени.Секој производ е под Ultrahigh Хидрауличен Притисок Тест,кој обезбеди да нема течење или пукна проблем. ✽【По-Продажбата на Гаранција】- Ако имате било какви прашања со нашите чешми,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,вашето задоволство е наш приоритет. : -).Функција : Чувство Чешми Тежина На Пакет : 2.1-3kg Топли и Ладна Вода : Да Тип : Керамичка Плоча Гајтанот Инсталација Тип : Дек Монтирани Површински Третман : Полиран Хром Вентил Core Материјал : керамички Стил : Единствен Носител на Една Дупка Инсталација Тип : Дек Монтирани Вода Притисок : 0.1-0.7 Mpa Крај : Полиран Хром Ладно & Топла Вода : Да.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

в) ≤ 3w Површината технологија : electroplating полирање Применливи вода притисок : од 0,05 MPa0.6 MPa уреди со покажув�

????【HandsFree Операција】Оваа електронска слив миксер допрете ќе смисла вашето присуство и автоматско закл�

Заврши со топла s во кутија?.Сите делови за инсталирање се вклучени.Претворете го вашиот бања тапа во smart

Фонтана во моментов Комерцијални Контрола на Температурата Бранеа Никел Platinum Thermostatic Автоматски Сензор

Слоан EBF854БАТTEECP0.5 GPMМРЕЖЕНIRBTFCT; Проток : 0.5 gpm (2 Lpm) (0.5 GPM).Спреј Тип : МултиЛаминарен (МРЕЖЕН).Тип на сензор : И

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Тоа е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик Sиздржлив материјал, силни и изд�

Kinesis технологија со сокриени сензор овозможува чисто естетски и обезбедува извонредно точни и веродост

Температурата Прилагодливи touchless бања потоне тапа доаѓаат со температура миксер и топли и ладни црева,м

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

СОВРЕМЕНИОТ СТИЛ – органски лист во облик на сад со врежана вени и вградени зелена и кафеава foils работи �

ТЕСТИРАН од СТРАНА на стручни лица : На Славина е енергично тестирани од страна на нашиот стручен тим од

7 во Тежина : Околу 【HANDSFREE ОПЕРАЦИЈА】Ова неконтакт дизајн обезбедува handsfree операција, што е многу погодн

Тело : Месинг Површина : Хром Позлатен Број На Дупки 1 Со Контрола Кутија.Ако Ви Треба Помош во Текот На Де

Вода Смисла заверена низок проток 1 5 салата (5 7 круг) тапа.Рачката на менувачот Цврсти месинг изградба.К�

Преку употреба на сензор греди, автоматска тапа одредува кога објектот е пред неа и автоматски да се врт

✽【Убаво и пристојно】 Погоден за various Bathroom Када Faucetor кујна декорација.Совршен за пријатели / колеги кои

✅ направи вашата кујна соба едноставен и свежо, лесно да одговара на повеќето потоне.Флексибилни spout ну�

Трепкачко светло на индикаторот за дијагностички индикатор за моќup, празна батерија, и електромагнетни

✅ направи вашата кујна соба едноставен и свежо, лесно да одговара на повеќето потоне.Флексибилни spout ну�

Подобро хигиена со автоматски сензор за handsfree за перење.Подобрена заштита sensorуправувано navigator чешми мож

Интелигентни индукција опрема, чувствителни и удобен, заштедите електрична енергија и вода Ве молиме о�

Тип : Слив Чешми.Функција : Чувство Чешми.Фитинг Тема : Стандард G1 / 2".Материјал : Месинг.Соодветно Место : �

* Гроздобер touchless славина за вода, изработена од високо квалитетни алуминиумски Инфраред сензор тапа ќе

✽【ВисокоКвалитетни Материјали】 производот се осигура вашата здрава вода дневно.На оловослободен вод

Please wait...