0
clear
  • Danielle Никол DANI Том и Џери Мини Ранец, Мали Bookbag, Бледо Зелена
  • -20%
  • -20%
Danielle Никол DANI Том и Џери Мини Ранец, Мали Bookbag, Бледо Зелена

Danielle Никол DANI Том и Џери Мини Ранец, Мали Bookbag, Бледо Зелена

DEN 1361.76

Достапност
Достапно за нарачка

ТОМ И ЏЕРИ МИНИ РАНЕЦ : Симпатична бледо зелена Том и Џери мал ранец со симпатична Том и Џери ѕиркаат-a-boo стил на дизајн.ЛЕСНО ПРЕНОСЛИВОСТ И СКЛАДИРАЊЕ : Овие ранци се лесно да ги понесете со вас каде и да ви треба да се оди, и функција пространа zippered простор за чување книги, медиумите уреди, шминка прибор, училишни материјали, и други essentials.ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ : Bookbag карактеристики рамо ремени кои лесно може да се прилагоди за да го задржи твојот грб удобно, а на врвот се справи да се откажам туристички ранец за брз грабање и виси од кука.ИЗДРЖЛИВИ : Лесни книга торба има трајни полиуретан надворешноста со полиестер наредени внатрешни работи.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ РАНЕЦ : Овој ексклузивен DANI од Danielle Никол чанта е официјално лиценцирани во партнерство со Том и Џери; knapsack мерки 10 W x 4.5 D x 9 часот во инчи.Чувајте ги вашите предмети во едно погодно место, додека во движење и додадете симпатична и даде совршен подарок за Том и Џери фан во вашиот живот со овој Том и Џери мини ранец од Danielle Никол.Оваа симпатична мини knapsack карактеристики пространа zippered оддел и пред zip торбичка за чување на училиште додатоци, шминка, додатоци, книги, малите медиуми уреди, и многу повеќе.Совршен за на училиште, на работа, и други секојдневни патување, овој мал bookbag карактеристики ремени кои лесно може да се прилагоди за утеха, и врвот јамка рачка за лесен сметководствена или виси на јадица.Оваа мини bookbag е составен од лесни полиуретан со мека полиестер обвивка, и е ексклузивен Danielle Никол производ во партнерство со Том и Џери.Овој Том и Џери мал ранец мерки 10 W x 4.5 D x 9 часот во инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да

Материјал Опис Сина Морски Живот Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб,

Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.На дигитални слики ние се прикаже

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

100% рециклирани пластични (rpet) ранец.Пред рефлектор линија за поголема безбедност.Погоден за носење 15.6 " �

5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на раб�

100% Пена СТП Полиестер.Увезени.Патент затворање.Внатрешни работи поместена ipad или netbook ракави со велкро �

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ВисокоКвалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Нема Повеќе Непријатно Чувс�

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Дејвид Џонс Париз жените мода канцеларијата дама работа travel секојдневниот ранец.Средна големина во пол

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е направени од издржлив полиестер ткаенини и се третира �

ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Главната боја на ранец е Црна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 23 дена.Постои patch џеб на секоја

Премиум airmesh материјал 2 начини да се носат : ранец или crossbody.Метал брендирање.Преден џеб за мали предмети

Применливи Сценарија Мултифункционален Ранец : Стилски Печатени Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневнио�

1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Неш�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Производ Перформанси Ер�

Please wait...