0
clear
  • Theia Ултра Широк - Cctv Леќа - Ротирачки-Фокусна - Авто Ирис - 1/3, 1/2.5, 1/2.7 - Кс-Монт - 1.8 Mm - 3 Мм - F/1.8 - За Оската P1343, P1344, P1346, P1347, Q1602, Q1604
  • -20%
  • -20%
Theia Ултра Широк - Cctv Леќа - Ротирачки-Фокусна - Авто Ирис - 1/3, 1/2.5, 1/2.7 - Кс-Монт - 1.8 Mm - 3 Мм - F/1.8 - За Оската P1343, P1344, P1346, P1347, Q1602, Q1604

Theia Ултра Широк - Cctv Леќа - Ротирачки-Фокусна - Авто Ирис - 1/3, 1/2.5, 1/2.7 - Кс-Монт - 1.8 Mm - 3 Мм - F/1.8

DEN 5736.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вмрежување.Надзор Додатоци.Theia Ултра Широк - CCTV леќа - ротирачки-фокусна - авто ирис - 1/3", 1/2.5", 1/2.7" - КС-монт - 1.8 mm - 3 мм - f/1.8 - за ОСКАТА P1343, P1344, P1346, P1347, Q1602, Q1604 Theia Ултра Широк - CCTV леќа - ротирачки-фокусна - авто ирис - 1/3", 1/2.5", 1/2.7" - КС-монт - 1.8 mm - 3 мм - f/1.8 - за ОСКАТА P1343, P1344, P1346, P1347, Q1602, Q1604. ОСКА 1.80 mm - 3 mm f/1.8 Ултра Широк Агол Леќа за CS Mount - 1.7 x Оптички Зум - 1.7 x Оптички Зум THEIA ЛЕЌА КС VARIFOCAL 1.8-3ММ DC-ИРИС Маркетинг Информации : Ултра широк varifocal објектив за мегапикселна cameras This објектив обезбедува ултра широко поле на гледање без дисторзија.Тоа е varifocal леќа му овозможува на корисникот да се оптимизира поле на гледање од широк агол на ултра широк.Тоа е високо квалитетна објектив дизајниран да им овозможи на инсталерот да преземе целосна предност на висока резолуција на HDTV и мулти мегапикселна камери.Леќата содржи патентирани Линеарна Оптичка Технологија® која им овозможува на ултра широко поле на гледање без барел дисторзија.На rectilinear дизајн овозможува зголемување на резолуцијата на рабовите на сликата на тој начин зголемување на веројатноста за откривање.Фокусна должина е 1.8 - 3.0 mm и леќата брзо решетка (F-број) е 1.8. PROD.CLASS : Леќа ДЕЛ# 5503-161.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Индустриски дизајн модернизирани за денешните домови, ова двојно свет sconce носи чувство на минимализам �

Расте вашиот бизнис со најдобрите LED светла пари може да се купи!Имаме најбезбедно, најпаметните и повеќ

Креирај свој затворен рајот со вашиот избор на нашата убава ѕид мурали.На дигитални слики ние се прикаж�

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид�

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т�

Чува свежа храна за подолг период на време.Вакуум пумпа обезбедува херметички, течењедоказ печат.BPAfree и

МАЗНА ПОВРШИНА површината на watch стакло е мазна, отпорни на топлина, отпорно на гребење и носатотпорни.Л�

60 GHz Процесор (12 MB Кеш, до 4.11 ac)се Поврзете на БезжичнаAC рутер за речиси 3x брзина, поголем капацитет и поши�

DEN 1320.00

Поголема отпорност на оштетувања предизвикани од ултравиолетово внатрешна или надворешна употреба.На

Тоа доаѓа со мазна површина, едноставен и лесен за чистење.Замена Nurser Брадавиците, Пет Храна Силикони Ма

ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ SHELVING ЕДИНИЦА : Направен од силна правобложени метал и високо квалитетни пластични кли

Родител и Наставник Избор Награда за Победникот.Децата ќе го сакам споделување на оваа лулка акција воз

Автомобил Планината Конектор : Може да ротира 360° заедно со магнетен држач, се ослободи од срам кога ќе с�

Боја : ND64 77mm.Облик : Plano.Употреба : SLR камера филтер.Структура : SLR камера филтер.Материјал : Стакло.Опис : Item

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

Ова го забавува е доволно пространа да се одржи на големи товари на перење.Употреба на повеќе од еден во

Please wait...