0
clear
  • Dell Vostro 5490 Гејмерски Лаптоп, 14 FHD Екранот, Intel Core i7-10510U До 4.9 GHz, 8GB RAM меморија, 512GB NVMe SSD, NVIDIA GeForce MX250, HDMI, DisplayPort преку USB-C, Wi-Fi, Bluetooth, 10 Windows Pro
  • -20%
  • -20%
Dell Vostro 5490 Гејмерски Лаптоп, 14 FHD Екранот, Intel Core i7-10510U До 4.9 GHz, 8GB RAM меморија, 512GB NVMe SSD, NVIDIA GeForce MX250, HDMI, DisplayPort преку USB-C, Wi-Fi, Bluetooth, 10 Windows Pro

Dell Vostro 5490 Гејмерски Лаптоп, 14 FHD Екранот, Intel Core i7-10510U До 4.9 GHz, 8GB RAM меморија, 512GB NVMe

DEN 4415.76
DEN 1920.00

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Dell Vostro 5490 Лаптоп Компјутер со 14 инчен FHD (1920 x 1080) Дисплеј и Windows 10 Про—истата голема Windows 10 искуство, плус дополнителни карактеристики за моќ на корисниците, како што се Bitlocker диск encyption и Remote Desktop.Intel Core i7-10510 U 1.80 - 4.9 GHz, Quad-core Процесор на NVIDIA Ge Force MX250 2 GB Посветен Графика. 8 GB RAM меморија (Меморија) 512 GB NVMe SSD.Веб камера, Читач на картички, Gigabit LAN (Ethernet), Wi Fi, Bluetooth, Безбедност Слот, позадинско осветлување на Тастатурата. 1x HDMI, 1x Display Port преку USB-C, 2x USB 3.1 Генерација 1, 1x USB 2.0. Чувајте го вашиот работен тек случува со најмногу 10 Генерација Intel Core i7 процесори кои што испорачуваат неверојатна реакција и мазна, лесна мултитаскинг.Уживајте во екстра моќ и секојдневното извршување на NVIDIA Ge Force MX250 графика со 2 GB GDDR5 v RAM.Лесно да се префрлите назад помеѓу отворени апликации со DDR4 меморија.Сите вашиот бизнис патување само што влегов лесна благодарение на компактен и издржливи алуминиум капак кој останува сигурен во вашата носат-на, ранец или торба.3-двострано тесна граница го подобрува вашиот екран, така што ќе може да соработува во онлајн состаноци или работа на вашиот најновите проекти во стил.Вашиот систем доаѓа со FHD дисплеј панел кој нуди повеќе од светлината и живописни бои за подобро пред се на екранот искуство.Плус, анти-отсјај технологија обезбедува можете да го видите вашиот екран јасно дури и кога работат во близина на светла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Farmtrac 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Цена За : Секоја Actuator Стил : Ротари Оперативни Сила Max : 90ozf Switch Работење : (Не е Применливо) Circuitry : SPSTNC Врска

Максимална обнова и минимум неспецифични адсорпција со долгатерминот хемиски и физички стабилноста ко

Power4 Laptops Брендирани Автомобил Полнач.Влезен Напон : 12 V DC.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2.4 A Plug Големина : 3.5

Голем капацитет за дизајн, бесплатен простор за складирање, лесно да се одржи на сите видови на облека и

FMSP1030 Тип N F / F Во / Од Bulkhead Коаксијален АНТЕНСКИ Surge Protector, Од 1,5 MHz 700 MHz, DC Блок, 3k W, Ниту, 20k A, Блокирање Капа

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Doodlebug Лавра Намалувања Умре Толку Многу Pun Пилула Подобро.Doodlebug Лавра Намалувања Умира се совршени за ка

Индустриски одделение # 6542 Ја спречува метал scurf од летаат наоколу за подобрување на безбедноста.Вежби д

СИМОН Пена da Mano е хидратантна, брзо се апсорбира рака крем збогатен со природни екстракти од шеј путер, м

Предмет : SMSF60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптов

100% необработени богородица Бразилецот човечка Коса, без пролевање и метежотбесплатно, целосно cuticle сог

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Дизајниран за слегување целосна радиус undercut жлебови и профилирање.Полиран сплит лице за подобрување на

Направени од цврст челик.Стабилна и безбедна структура.Прав обложени изградба задржи вашиот бар гледа

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење

Качување јаже својства : мек материјал, светлина мрежа, multilayer искриват и weft, парична казна жици, парична

Компатибилен Со : Vizio D60Д3 Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во бл

Рачки на двата краја за задржување на товарот и флексибилност.Здрав сите заварени единица е изградена н

1 / Kids / Лајт; Таб 4 7.1; Табот S2 8.УЛ тестирање е овластена од OSHA НИ Федерална Агенција.5 Ft Моќ Канапи / Изле

♦【 Процесот на производство】 : На задебелена челични цевки се изработени од многу густа, силен и издрж

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Mc Cormick CT47, CT50 U, CT55 U, CT65 U 100% сосема нов и висо

Please wait...