0
clear
  • USB C Магнетни Адаптер 20pins Пакет, 20Pins Адаптер + (2 Парчиња) Магнетни Конектор Совети Главата за 20Pins. PD 100W Брзо Полначот со Конекторот е Компатибилен со MacBook Pro Воздухот, Р
  • -20%
  • -20%
USB C Магнетни Адаптер 20pins Пакет, 20Pins Адаптер + (2 Парчиња) Магнетни Конектор Совети Главата за 20Pins. PD 100W Брзо Полначот со Конекторот е Компатибилен со MacBook Pro Воздухот, Р

USB C Магнетни Адаптер 20pins Пакет, 20Pins Адаптер + (2 Парчиња) Магнетни Конектор Совети Главата за 20Pins. PD

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Силна магнетна сила адаптер го прави вашиот уред се задржи поврзани дури и кога случајно сте се повлече на кабелот на полначот.Не само за полнење на Apple Лаптоп, но, исто така, можете да ја полните вашата други Компјутери, Паметни телефони и таблети кои го поддржуваат типот c кабел со најголемата брзина. -За USB Тип C лап-топ компјутери Т поддршка THUNDERBOLT3.Ако го користите типот-c производ, ова ќе биде вашиот избор. 【ПОВТОРНО СОЗДАВАЊЕ Маг-Безбедно УДОБНОСТ】 L-тип или десен агол дизајн кои можете да изберете, 24 K злато позлатен 20 игли, и LED Индикатор изграден магнетното јадро ви помага reenact задоволство за користење на Apple компјутер Маг-Безбедно е удобен и обезбедува свежи погодно замена полнење метод за потрошувачите. 【Претпазливост】 Mac Book Pro 2019/2020, нова Подлога Воздух 4nd, или нова Про има повеќе фирма C Порта повеќе од Macbook па ве молиме внесете цврсто. 【ОНА што МОЖЕ да се ДОБИЕ】 Можете да добиете 2x Магнетни Конектор Совети Главата , 1x Полнач 12 месеци Гаранција, 12-Часа одговор пријателски услуги на клиентите.Обидете се Mag Safe удобност преку нашите USB В порта.【100 W MAX БРЗО АДАПТЕР за ПОЛНЕЊЕ】 Магнетното Јадро поддржува USB PD брзо полнење до 100 W(MAX 20 V/5 A), повеќето најбрз начин да го полните вашиот Mac Book од други заеднички држачи за кабли и адаптери. -За Apple Уреди : Macbook Pro 2015 /2016 / 2017/ 2018 Mac Book Pro – сите видови ,Macbook Air 2018, 2019 i Pad Про.1 ПРЕНОС на ПОДАТОЦИ И 4 K】 REDBEAN Магнетното јадро адаптер е мулти tasker.Тоа трае само една секунда да го полните вашиот уред, можете да ја полните едноставно, со силна магнетна сила со една рака. 【СИЛНА МАГНЕТНА СИЛА, НЕ заспивам ПОВЕЌЕ】 Дали ќе има некој или нешто што постојано го допира вашето драгоцено уред?Вие не мора да се грижите повеќе за вашиот уред паѓа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа џебголемина уред го претвора вашиот SAMSUNG Телефон во USBдомаќин.Ви овозможува да го поврзете компати�

【100 W MAX БРЗО АДАПТЕР за ПОЛНЕЊЕ】 Магнетното Јадро поддржува USB PD брзо полнење до 100 W(MAX 20 V / 5 A), повеќето н�

Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се пол�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Име на производ : Мини USB Женски Конектор;Конектор Тип : Мини USB Тип Б Монтажа : SMT / SMD.Pin : 5pin (Десен Агол).Теж�

【НЕВЕРОЈАТНА ИЗВЕДБА】 Поддржува двострано USB 3.1 / 3.0 10 Gbps Super Speed за пренос на податоци, таа, исто така под�

Аглеста USB на USB C Connector Надолу Аглеста USBC адаптер поддржува двете страни USB 3 Забелешка USB C женски USB A машк�

ПРЕНОСНИ USB ON THE GO – TVM Био податоци пренесува кабли се специјално дизајнирани да ги користат нашите TVM Би

Универзална Компатибилност : Претворање на USB порти во USBC пристаништа за да се поврзете USBC периферни уре

Магнетни USB C адаптер е дизајниран да ги задоволи корисниците кои го користат новиот Mac, ipad про и повеќе Т�

USB OnTheGo⭐ : Plug и употреба Работи за вашиот Самсунг Galaxy А50 со компјутерски периферни уреди, како што се флеш

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш�

4 X Пакет со Три Различни Видови на Адаптер / Конектори за да ги задоволи вашите потреби.Премиум квалитет

0 Адаптер Sliver и Злато Преку овој уред, можете да го полните вашиот телефон или лаптоп со помош на USB кабл�

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш�

USB Трупци : Преносни USB 2.0 High Speed Центар за поврзување на 2 USB вид на порта уреди на вашиот десктоп / лаптоп в�

【 Спаси Простори 】Овој USB 3.0 Нагорна или Надолна позиција прстен аглеста продолжување на главата ви ово

Компатибилен со Google Nex(Бара Nexмедиуми увозникот од play store).Компатибилен со Xoom, Sony S1, Xperia S / U телефон, Acer Iconia.

Ние стоиме зад нашите производи!Добредојдовте ни се најде со кој било производ што се поврзани со праша�

Големина на : 20 1 Тип C connector со лиен вирус олеснување обезбедува кабел со сигурен перформанси и долг живо

●Обезбеди енергија за USB периферни уреди значи дека батеријата Работи за вашиот android паметен телефон ил

На десен агол печатач кабел адаптер е повеќе флексибилен за да се поврзете на уредот за печатење, тоа мо�

▲Широк Compatibility Widely компатибилен со повеќето уреди со USB C порта▲Брзо Полнење & Трансфер на Податоци : Со U

Може да се користи за Apple, за Dell, за HP, за Леново, за Xiaomi, итн.0 Адаптер Интерфејс : 4 USB3.Направени од високо к�

ВИСОК КВАЛИТЕТ СТАНДАРД : Овој екстрадолго 6.6 ft USB C плетенка кабел трае 8x подолго од субстандардни USB каб�

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш�

Се однесува на Андроид, Windows и други системи.Овој адаптер има посебен USB интерфејс, можете да го поврзете

Please wait...