0
clear
  • SprintBooster SBBE0002S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор
  • -20%
  • -20%
SprintBooster SBBE0002S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор

SprintBooster SBBE0002S Plug-N-Игра Перформанси Надградба Моќ Конвертор

DEN 7117.20

Достапност
Достапно за нарачка

Перформанси во секунди.Работи како педалата чувствителност, стабилност, контрола и системи за контрола на влечење може да се разликуваат за различни возила и исто така, може да доведе до поголеми заостануваат во пригушување одговор и забрзување кога неговата go-време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Најдобро за : 25 HP голема инерција / триење товари како што Пумпи, Вентилатори, Компресори, Компресори, Пра

Професионален високо тековната жици дизајн и изработка на тој начин можат да го издржат шок на високо с�

Стандарден Приклучок, Прирачник, 3Годишно Производителот е Ограничена Гаранција.Фрекфенција : 50 HZ / 60 HZ.

Широк апликации, може да се примени алат, Electrics & Домаќинство Апарат, Индустриски Equipemnt, на пример Електри

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 66 A(AMP) и ќе �

Поддршка за влез обратна поларитетот заштита и ТЕЛЕВИЗОРИ во текот напон заштита.Поддршка за излез во т

Име на производ : Префрлување Напојување;Влез : 100120 V AC 0.35 А, 200240 V AC 0.17 50 / 60 Hz.Излез : 12 V DC 1.25 A;Моќност : 15 W.Ма�

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Име на производ : Реле Модул;Реле Тип : SRD12 VDCSLВ Материјал : Метал, Пластика, Електрични Делови;Серпентина �

Се конвертира напон од 110120 volt до 220240 volt или од 220240 volt надолу за да 110120 volt.Ги прифати сите типот на приклуч�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Апликации : .Батеријата напојува опрема.Безжичен Модул,NRF24 L01 CC1101 CC2500 итн.MCU Развој Одбор,AVR СЛИК FPGA / CPLD STM32

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога тековната над 26 A(AMP) и ќе �

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Употреба : Се Универзални.Пакет : Yes.Канал : 1 Поддршка за апликација : Нема.Безжична комуникација : Жица Ко

Литиумјон, нискохалоген централизирана; Резерви извор на енергија за HPE NVDIMMS; Поддршка на повеќе уреди.Н�

Please wait...