0
clear
  • Goplus Движат Dolly, Тешки Мебел Возен Двигател со 4 Тркала за Пијано Тешки Предмети Апарат, Interlocking Систем, 660 кг Тежина Капацитет, 19 x 11 (L x W) (2)
  • -20%
  • -20%
Goplus Движат Dolly, Тешки Мебел Возен Двигател со 4 Тркала за Пијано Тешки Предмети Апарат, Interlocking Систем, 660 кг Тежина Капацитет, 19 x 11 (L x W) (2)

Goplus Движат Dolly, Тешки Мебел Возен Двигател со 4 Тркала за Пијано Тешки Предмети Апарат, Interlocking Систем,

DEN 2342.40

Достапност
Достапно за нарачка

Цврстата Конструкција со Силна Товарот : се Направени од издржлив полипропилен и челик материјал, лесни двигател има одлична сила и набитост за ознака тежина до 660 lbs, трајни доволно за долго време користење.Непречено круг работ промовира безбедноста и го спречува добивање повредени.Не се лизга Површина со Interlocking Edge : Со неколку дупки, не се лизга возен кошничката ги чува скапоцености стабилна и го спречува пропаѓање при превоз.Со interlocking работ, повеќе dollies може да бидат меѓусебно поврзани хоризонтално или вертикално за поставување и движење на поголеми предмети.Лесни & Преносни Дизајн : Тежина од само 3.5 кг, на лесни dolly ви овозможува да го носат без никаков напор.Покрај тоа, несаканите и врвот изградена-во рачки додадете преносливост и да ви помогне да се земе dolly било каде.На компактна големина овозможува dolly да се складира на агол или под креветот или во плакарот, во голема мера заштеда на простор.Флексибилни Универзална Casters : Опремени со 4 универзална casters на дното, dolly се движи низ бетон, дрво или други тврди површини тивко и без проблеми, заштита на подот од гребнатини.Тркалата ви помогне да се носат тешки предмети, преживување рака притисок и намалување на ризикот од повреда.Тркалата се лесно да се соберат.Мулти-цел Количка за Широка Примена : Ова тркала количка ви помага да стигнете тешки работни места направи брзо и без напор, игра важна улога во луѓето секојдневниот живот.Тоа може да се движи на различни апарати за домаќинство како маса, кутија, фабрика, електрични стоки и се користи дома, гаража, работилница, училиште, канцеларија, и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален сп�

Премиум Тешки 55 Литри Тапан Dolly Не Тл; да ги Прифати повеќето стандардни тапан буриња, до 235 / 8" во дијамет�

【Флексибилни Мобилност】4 премиум swiveling casters тркала не само што направи оваа тешка должност иверица dolly �

1600 lb капацитет.Вклучува заврши околу браници за заштита на ѕидовите и перница влијание.Ролни за 6" Полиу�

"двеply 3"" гума / најлон тркала".мазна вртење casters и sintered bushings "длабоко ""v"" дизајн се вклопува сите моторни с�

Совршена Декорација : Овие џуџе кукли може да биде совршено декорирани во затворени простории или на от�

Специјално дизајнирани тркала : количка може да се движи слободно и е многу погодна за транспорт на опре

Прилагодлив : Изградени Со Тешки Челик, Овие Приклучоци Се Обезбеди Сигурна, Безбедна Поддршка За Возил�

Оваа ТешкиДолжност Прилагодливи Гуми Тркала Dolly е дизајниран да се укине и да се движат околу гуми и трк�

1година ограничена Гаранција.Цврста издржлива конструкција; Челична Рамка со СитеВремето Финиш.Има 10 с�

Паб Табела Количка.Дизајниран да се одржи 36" Тркалезни Маси.Поддржува до 10 Коктел Табела Сетови 5 Скатен

Може да 360° на ротација, не се лизга рачка, безбеден и сигурен рокер стожерот точка.Лесен за употреба и ед

Разноврсна употреба; користите како шопинг количка, комунални количка, виткање количка и интегрален сп�

Ја Спречува Ѕид Марки И Заштита На Вратата.Флексибилни За Безбедно И Лесно Чистење.Месеци На Baseboard Да Се

На 5pcs поставување ви овозможува лесно да ја заврши движење на големи и тешки мебел и стоки, заштеда на вр

Времето за Испорака е 915 Работни Дена, и се Врати Опсег е во Рок од 30 Дена.Големина : 90×60×102 Cm, Силно Оптова�

54 Тежина (кг) 9.Ви благодариме за купување на овој производ во нашата продавница, ако имате било какви пра

Целокупната Lx W : 48x48".Капацитет : 3600 lbs.Големина На Тркало : 6".Тркала Тип : Фенолни.Преголеми dolly обезбедува

На боени процес го прави мазна и отпорно на гребење.Не треба да се грижите за инсталација.Тоа е многу теш

Овој мебел движат lifter работи за заштеда на време, енергија и производство на трудот, се многу практични.�

"Безбедно да се Движи Повеќе за Помалку Време" со лесно возен 1,800 фунти капацитет, отстранлив Притисни Ба

Universal Dock Кука / Dolly Забавува Кука / 5 Тркала се Повлече Кука 32" Долго долго се постигне.Направени со 3 / 8" Ч�

400 KG носивоста, се користат за носење на тешки предмети како што се мебел 400 KG носивоста, се користат за но

[Неколку Мебел Dollies] Овој мебел dolly вклучува неколку dollies , солиден casters да се задржи dolly стабилен дури и на

Please wait...