0
clear
  • Лак Меморија Про Издржливост Надградба 256 GB М. 2 2280 PCIe (3.0 x4) NVMe Цврста Состојба Диск (TLC) за Synology NAS Системи RS2418RP+
  • -20%
  • -20%
Лак Меморија Про Издржливост Надградба 256 GB М. 2 2280 PCIe (3.0 x4) NVMe Цврста Состојба Диск (TLC) за Synology NAS Системи RS2418RP+

Лак Меморија Про Издржливост Надградба 256 GB М. 2 2280 PCIe (3.0 x4) NVMe Цврста Состојба Диск (TLC) за Synology

DEN 2134.80

Достапност
Достапно за нарачка

Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш технологија во компактен М. 2 форма фактор.Секвенцијален прочитајте го оценувате до 3210 mbps; секвенцијални напишете го оценувате до 1315 mbps.Клучен избор за технолошки предности и гејмерите; TLC доминација и совршенство. 5 Година Ограничена Производителот Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се продаваат како 1 EA.Обезбедува една самостојна единица.Користење со додаток На Единици за комплетна ѕ

FMSP1030 Тип N F / F Во / Од Bulkhead Коаксијален АНТЕНСКИ Surge Protector, Од 1,5 MHz 700 MHz, DC Блок, 3k W, Ниту, 20k A, Блокирање Капа

Fitment : Led Опашка Светлина За 20122018 Land Rover Evoque;ОЕМ Дел Број : LR025147 + LR025146, 2 SK 010 563211 + 2 SK010563221(HELLA).Функција:Чад

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.75) H *Не

Предмет : SMSK60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Имајќи Внатрешен Дијаметар : 60mm.Коли

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 36.0" L X16.0" W X16.0" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 7.95 Lbs.На ре

7 инчен touchpad екранот, и се напојува со Android 4.Микроскоп карактеристики обратна nosepiece, 3 W LED светла осветлув

Качување јаже својства : мек материјал, светлина мрежа, multilayer искриват и weft, парична казна жици, парична

Smart Полнење : Power Wiz чипсет автоматски контрола на производството да се зголеми полнење брзина.Супер моќн

Раководител : 45 степени склони 360 степени rotatable trinocular; Тело може да се аглеста 090degrees;; Eyepieces : висок eyepoint ши

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

1 / Kids / Лајт; Таб 4 7.1; Табот S2 8.УЛ тестирање е овластена од OSHA НИ Федерална Агенција.5 Ft Моќ Канапи / Изле

Дизајниран за слегување целосна радиус undercut жлебови и профилирање.Полиран сплит лице за подобрување на

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење

Голем капацитет за дизајн, бесплатен простор за складирање, лесно да се одржи на сите видови на облека и

Рачки на двата краја за задржување на товарот и флексибилност.Здрав сите заварени единица е изградена н

Флексибилни за безбедност.Силна, држи до 5lbs.Употреба во плевни, болници и daycares.Кралска Сина боја 4 куки п

Индустриски одделение # 6542 Ја спречува метал scurf од летаат наоколу за подобрување на безбедноста.Вежби д

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев Инсталација : Ефикасно Зав

* Погоден за голем број на купот видови, силна носивоста,лесно да се инсталира Направени од здрав железо

Направени од цврст челик.Стабилна и безбедна структура.Прав обложени изградба задржи вашиот бар гледа

Doodlebug Лавра Намалувања Умре Толку Многу Pun Пилула Подобро.Doodlebug Лавра Намалувања Умира се совршени за ка

♦【 Процесот на производство】 : На задебелена челични цевки се изработени од многу густа, силен и издрж

Please wait...