0
clear
  • Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Blu Цртичка X2 Црна
  • -20%
  • -20%
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Blu Цртичка X2 Црна

Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Blu Цртичка X2 Црна

DEN 557.52

Достапност
Достапно за нарачка

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Blu Цртичка X2 од паѓа.Дизајниран во меки силиконски.Робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Blu Цртичка X2 : cut-outs се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.PH26® - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Acer Течни Jade Z од

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти

Практична & Стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен ма

Ви благодариме!.Ако не сте задоволни со купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте ме прек

Метал страна electroplated копчиња се чувствителни за да го притиснете и да се чувствуваат.Кожа Материјал.Кам

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со Крикет Визија 2 [U304 AC, 2020 Ослободување] (Не Одговара Крикет Визија).Ни em

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку email систем, ние ќе ви одговори во рок о

Прекрасна виножито коњ цртан филм дизајн го прават вашиот телефон симпатична, најдобриот подарок за ва

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Xiaomi Mi 10 T Лајт 5 G

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти

FITMENT 20072018 Wrangler JK 20182021 Wrangler Л / 2020 Гладијатор JT (Доза не одговара за 2017 JK Рубикон Recon модел).ТЕШКИ ГРАДЕЖНИ E

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита

Please wait...