0
clear
  • ЗАПАДНИОТ БРЕГ ТРИКОТАЖА Унисекс Beanie Merino Волна Шапка Мека и Пријатна Зима Шапка
  • -20%
  • -20%
ЗАПАДНИОТ БРЕГ ТРИКОТАЖА Унисекс Beanie Merino Волна Шапка Мека и Пријатна Зима Шапка

ЗАПАДНИОТ БРЕГ ТРИКОТАЖА Унисекс Beanie Merino Волна Шапка Мека и Пријатна Зима Шапка

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, удобно, лесни.Овие капи ќе ви даде неверојатно атмосфера во текот на зимата.MERINO ВОЛНА е познат во целиот свет за својата следна-да-мекост на кожата, сила, вродена флексибилност и техничките придобивки.Merino волна е флексибилност протега од луксузен начин на високи перформанси activewear, додатоци, homewares, и сето она помеѓу.ПЛЕТЕЊЕ - СИТЕ наши капи се внимателно плетени во Европа за да се обезбеди најдобар квалитет.Секој сака пријатна топлина капи.Ова е совршен додаток за вас да имајќи топла и пријатна на зиморничав вечери.Секој сака пријатна топлина капи.Ова е совршен додаток за вас да имајќи топла и пријатна на зиморничав вечери.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Еластична затворање.Сатенски Наредени Зимска Шапка lycycse женска свила зимска шапка карактеристики свил

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Акрил 【Материјал Опис】100% Акрил 【Производ Перформанси】Топол материјал : висок квалитет еластична

100% Полиестер.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Дише, Меки, Удобни, Светлина И КожаПријателски.Растег

Одговараат за Нашите мажи beanie шапка е одлична за повеќето мажи и жени.Уво Заштита клапи се одлични за ч

Печати на враќање превозот етикета.Може да се носи како черепот шапка, велосипедизам шапка, шлем лагер и

2 + EDR Безжична технологија, можете лесно и брзо да се поврзе на Безжични слушалки на вашиот мобилен уреди

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Еластична затворање.Сатенски Наредени Зимска Шапка lycycse женска свила зимска шапка карактеристики свил

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Една Големина Одговара на Повеќето : Овие beanies с

Овие мажи beanie капи може да биде одличен подарок за роденден, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките

Печати на враќање превозот етикета.Овие мажи beanie капи може да биде одличен подарок за роденден, денот на

Пакет Содржина : 1 PC Шапка.Рака Мие Само.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превоз

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Акрил.МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% Акрил.Тоа се направени од мека акрилик предиво и руно поставата внатр

100% Памук.Двоен Прстен затворање.Рака Мие Само.Една големина одговара на повеќето луѓе, обемот на глават

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Волнени,Акрилик.Материјал : Волнени, Акрилик.Една Големина Одговара На Повеќето.Мек материјал, поврзана

100% Акрил.Рака Мие Само.Кабел Beanie Материјал : 100% Акрил на платно.Конска опашка Beanie Големина : 20*21cm / 7.8*8.2"(Ед

Акрилик,Сатен,Faux Крзно.Машина За Миење.Жените Зима поврзана капи се направени од 100% Мека Акрилик кабел н

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Повеќе апликации : Овие памук прилагодливи чистење капи се широко применливи на работата или убавина сп

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ретро Валани Ткаенината Дизајн ,направи да изгледа многу елегантна, шапка е едноставен дизајн го прави

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...