0
clear
  • Dixon 400DD-90AL Алуминиум Камери и Жлебот Црево Фитинг, На 90 Степен Лактите, 4 Socket
  • -20%
  • -20%
Dixon 400DD-90AL Алуминиум Камери и Жлебот Црево Фитинг, На 90 Степен Лактите, 4 Socket

Dixon 400DD-90AL Алуминиум Камери и Жлебот Црево Фитинг, На 90 Степен Лактите, 4 Socket

DEN 2553.60

Достапност
Достапно за нарачка

Женски cam спојка на било крај за поврзување на машките ритам адаптери.Dixon Вентил & Спојка Компанија произведува цевки и црева, фитинзи и додатоци.Приклучоци се достапни навој, unthreaded, или со користење на друга конекција стандард, како што се камери и каналите, и доаѓаат во многу форми, стилови, димензии и распоредот (цевка дебелина на ѕид). Оваа Dixon камери и жлебот фитинг е погоден за употреба во комерцијални или индустриски проток системи, како што се вода транспорт и третман, управување со отпад, и во нафта системи, меѓу другите, но тоа не треба да се користи во компримиран воздух или пареа апликации.Со нитрилна butadiene гума (Buna-N) печат овозможува течење-тесни одговара дека е оценет за нафта услуга, етанол да E100, и биодизел да B20. На Dixon алуминиум камери и жлебот фитинг има 90-степен лактот и два отвори за поврзување на две црева или цевки со камери и жлебот фитинзи.Тоа има женски cam спојка на било крај за поврзување на машките ритам адаптери.При купување црево фитинзи, го разгледа барањето, како ова ќе влијае материјал тип, формата, големината и бара издржливост.Кам заклучување држела за заклучување на фитинг е машки ритам адаптер во женски cam couplers.Компанијата, основана во 1916 година, е со седиште во Chestertown, Мериленд.Алуминиум за отпорна на корозија и tarnishing.Нитрилна butadiene гума печат оценет за нафта услуга, етанол да E100, и биодизел да B20.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Случајот IH 40, 40 B, 40 C, 50 B, 50 C 100% сосема нов и �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

Дизајниран за слегување целосна радиус undercut жлебови и профилирање.Полиран сплит лице за подобрување на

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Компатибилен Со : Vizio D60Д3 Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во бл�

Импресивна Кристал Adorned C Eagle Trinket Кутија.Bald Eagle Птица Метал Насликани Шарки Магнет Затворање Крилја Се Ши

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

♦【 Процесот на производство】 : На задебелена челични цевки се изработени од многу густа, силен и издрж�

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

Fitment : Led Опашка Светлина За 20122018 Land Rover Evoque;ОЕМ Дел Број : LR025147 + LR025146, 2 SK 010 563211 + 2 SK010563221(HELLA).Функција:Чад �

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Farmtrac 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Качување јаже својства : мек материјал, светлина мрежа, multilayer искриват и weft, парична казна жици, парична �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

ВАЖНО : Овој случај е САМО компатибилни со i Phone 11 ПРО.Тоа НЕ е компатибилен со i Phone 11 или i Phone 11 ПРО MAX.На adida

Please wait...