0
clear
  • M5RU Електронски Видео Doorbella Нерѓосувачки Челик 7 Инчен Снимање на Видео Спогодба 2 Апартмани Телефонски Систем со RFID 1080P Камера и Електричен Шок за Заклучување на Вра
  • -20%
  • -20%
M5RU Електронски Видео Doorbella Нерѓосувачки Челик 7 Инчен Снимање на Видео Спогодба 2 Апартмани Телефонски Систем со RFID 1080P Камера и Електричен Шок за Заклучување на Вра

M5RU Електронски Видео Doorbella Нерѓосувачки Челик 7 Инчен Снимање на Видео Спогодба 2 Апартмани Телефонски Систем

DEN 494.40

Достапност
Достапно за нарачка

Потрошувачка на енергија : Мирување : 0.Answer : ___________________________ Note : електрично заклучување на вратата/ослободување кабелска конекција е на Камера единица.Прилагодете прстен / јачина на звук /AHD 1080 P камера поврзана/ Врата камера / видео надзор Камера преглед/Кинески/англиски/руски јазик по избор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

GPRS DTU RS232 RS485 да SMS Конвертор Портал Безжична ModbРоб SMS Аларм Читање Пишување за САЛАДИН HMI КОМПЈУТЕР.Функци

Мала големина, практично во употреба, елегантен стил, совршена декорација.Фотоелектрически вибрации се

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

5 MP Инфраред Ноќ Визија Авто IRНАМАЛУВАЊЕ на Камерата+2*Инфрацрвена Светлина Малина Пи 3※Прирачник се фок

Што се Вклучени : 32 Channel HD Безбедносна Камера за Видео Рекордер со 8 TB Хард Диск и 8 на Компјутери...

ВИСОК КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ бизнис или home security знаци направени во САД.Професионално изработени со пре

Појавување на : значаен дел од накит за вашата сопруга, вашата ќерка, вашите пријатели или да си секојдне

Smart Ноќ Визија : Префрлете се на smart ноќниот режим, стандардна состојба е нормална визија ноќ, кога некој

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Со картичка, поддршка за надворешни вметнување на картичката.Човечкото тело индукција, индукција расто

Магнетна врата, прозорец алармот, 110 decibel гласно алармот ќе се исклучи кога на врата или прозорец се отва

2)функцијата на јачина на звук прилагодување : постојат три видови на јачината на звукот (висок, среден, н

ако имате било какви прашања во врска со производот или инсталација, ве молиме контактирајте со нас...

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР останува шифриран и заштитени о

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Спречување на Криминал : Полицијатастил на црвени и сини трепка на возилото и рефлектори.Точно, се Детек

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ова е Dorr CL5 Микро LED Капа Светлина Одговара на Врв [980397] Ова е гениј идеја, како факел едноставно клипови н

◆Добредојдени сите да ги купуваат производите на мојата продавница, кои се достапни и убава! ◆Носи при

Please wait...