0
clear
  • DeMarini Саботажа Ранец
  • -20%
  • -20%
DeMarini Саботажа Ранец

DeMarini Саботажа Ранец

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал Тип : Најлон.Спорт Тип : Бејзбол.Преглед * да Биде подготвен за акција кога ќе се дојде до дијамант со сите вашиот опрема во De MARINI Саботажа Лилјак Пакет. * Надворешна мрежа лилјак ракави може да се одржи и да се обезбеди до две (2) лилјаци на било која должина или барел дијаметар. * Поместена задниот панел и ремени нека ви носат вашиот опрема удобно да и од обичаи и игри.Карактеристики * Големи главната преграда има шлем, ракавица и опрема * Mesh лилјак ракавите се одржи за две (2) лилјаци * Бат ракави така можете да двоен како шише за вода носители * Наредени оддел ви овозможува да посебна cleats од остатокот на опрема * Посебен џеб обезбедува вашите вредности * Поместена ремени за удобно носење * Ограда кука ви овозможува да се откажам торба до задржи dugout организиран * Декорација панел може да се користи за прилагодување * Димензии : 13" L x 9" D x 20.5" H Надворешни Лилјак Sleeves Mesh A лилјак ракави страни на торба за чекање и да се обезбеди до две (2) лилјаци на било која должина и барел дијаметар.Лесен Пристап До Gear The големи главната преграда држи вашиот шлем, ракавица и опрема, со посебен наредени оддел за cleats или чевли.Удобно Да Carry The поместена задниот панел и прилагодливи, ергономски ранец ремени направи удобно да го носите вашиот опрема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% рециклирани пластични (rpet) ранец.Пред рефлектор линија за поголема безбедност.Погоден за носење 15.6 " �

Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.На дигитални слики ние се прикаже

Материјал Опис Розова Flamingos Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб, Пого�

Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Ваши�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Пена СТП Полиестер.Увезени.Патент затворање.Внатрешни работи поместена ipad или netbook ракави со велкро �

1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Неш�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

Материјал : Ранци се направени од супериорен квалитет полиестер и мазна патент.Полиестер материјал е то

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Производ Перформанси Ер�

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

Премиум airmesh материјал 2 начини да се носат : ранец или crossbody.Метал брендирање.Преден џеб за мали предмети

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас со најдобар квалитет на услуга.5 инчен / 39x19x9(L*H*W).Можете да се вратите �

Прегратка трендови со овој елегантен ранец чанта flaunting на еластична кожа, измиени дизајн покачени од ст�

ТОМ И ЏЕРИ МИНИ РАНЕЦ : Симпатична бледо зелена Том и Џери мал ранец со симпатична Том и Џери ѕиркаатaboo с�

Please wait...