0
clear
  • PDGJG Стакло Течење Доказ, 3-Оддел Рерна-Безбедно Стакло Ручек Сад Идеален за Дел-Контрола, Храна за Складирање Здрави Оброци
  • -20%
  • -20%
PDGJG Стакло Течење Доказ, 3-Оддел Рерна-Безбедно Стакло Ручек Сад Идеален за Дел-Контрола, Храна за Складирање Здрави Оброци

PDGJG Стакло Течење Доказ, 3-Оддел Рерна-Безбедно Стакло Ручек Сад Идеален за Дел-Контрола, Храна за Складирање

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Капацитет : 1040ml Substantial : glass Airtight Сува Храна Контејнер Трајни производи од Жита Складирање Кутија Пластична Храна контејнерите со капаци.Издржливи надворешната обвивка.Ручек кутија за деца и возрасни - совршени за училишните ручеци или работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИТЕ најблиски : Нашата Бенто Кутија е направен од 100% ВИСОКО Квалитетен не ' Рѓос�

1 Ручек кутија водаисполнет изолација дизајн е многу погодна за подготовка на храна, чување, организаци�

Храна одделение силиконски PP материјал, висока температура отпор и добра стабилност.Санитарните и Екоп

xs димензии : должина 14.5 см ширина 9cm висина 4.5 cm.s димензии : должина 16.5 см ширина 10cm висина 4.5 cm.М големина :

32МОЖЕ да КАПАЦИТЕТ Има 32 конзерви со мраз удобно, па можете да се задржи кул пијалаци за време на траењет

1 На бенто кутија е модерен стил проследено со модата.Тие се лесни и еколошки.Тие донесат свои ручек, кој�

Iso Tec премиум затворен мобилен ЈП пена за изолација 100% ПВЦ бесплатно со PEVA поставата и топлина во запечат

Тоа го користи пластовидно дизајн, и својот уникатен дизајн е модерна интерпретација на традиционалнит

Материјал : Пластика.Модел : YY3168 Боја : Зелена, Портокалова, Сина, Розова(Испрати Случаен Избор).Капацитет

Bentology Сет од 3 Тешко Мраз Пакети – Забава Corgi Облик Дизајн.Ладни облоги се компатибилни со повеќето ручек

● 1.4 L голем капацитет, може да ви гарантира да донесат доволно храна ● Задебелена дното, трајни и подобр

2ВО1 ДИЗАЈН : Заврши својата Bentgo колекција со овој сестран ранец и вграден во изолирани ручек торба кој е

Лесен за употреба и лесно да се чисти : Запечатување вентил на капакот може да ви помогне за да го отвори�

Овој Ручек Tote Е СветлинатаТежина И Свитлива, Лесно Да Се Носат.Овој Стилски Ручек Торба Е Компактен И Со�

Здрав материјал, направени од храна одделение PP материјал, на храна е безбедно да се облекуваат, тоа е до

Тигар на животните ручек кутија, 2 парчиња / пакет.Големина : 145 × 110 × висина за 40 милиметри.На дното на над

Направи на безбеден PP материјал.Snap прицврстување е издржлив.Ценаефикасен, мултифункционални, едностав�

Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење Ергономски Рачка : Лак се справи со ергономски

Удобен за носење, полесно да оди надвор.Допирање ќе не боли вашите раце.Изолира без чуден мирис, посебно

Производот Може Да Се Користат Во Замрзнувач, Машина За Миење На Садови И Микробранова Печка.Производот

Храна одделение силиконски PP материјал, висока температура отпор и добра стабилност.Санитарните и Екоп

1 На бенто кутија е направен на BPAfree материјали, безбедна и здрава, се осигура дека може да се јаде свежа х

Функција : 1.Тоа може да се турка во и сместени кога не е во употреба [Силикони Запечатување Дизајн] внатр�

Бенто кутии вклучуваат четири userfriendly брави кои лесно можете да го отворите и затворите.Тоа е совршено в�

Бенто кутии за возрасни и деца : Бенто кутии се совршени за подготвување на храна, чување, организирање и

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : машина за миење Садови е на располагање.Лесно да се стави во машина за �

Лесен за употреба и лесно да се чисти : Запечатување вентил на капакот може да ви помогне за да го отвори�

75" (18 * 12 * 4.Безбедна, трајни leakproof прегради : .Најдобра Вредност Бенто Кутија : SHEknows Медиуми, 2019 Top 10 "Најдобр

Флексибилни внатрешни печат прави храната остане вкусно за подолг период на време, за ручеци и закуски.�

★【Изолирани И Leakproof】 : Ова Изолирани Мал Ручек Торба Е Направен Од Високо Квалитетни Материјали,Надвор

Please wait...