0
clear
  • XS Нуркање 5mm Делукс Патент Чизми
  • -20%
  • -20%
XS Нуркање 5mm Делукс Патент Чизми

XS Нуркање 5mm Делукс Патент Чизми

DEN 1222.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тешко е доволно за изнајмување употреба.Големи димензии број на coldwater браната.Агресивно "Sure Grip" единствена.Coldwater патент браната.Продолжен пети заштитник.Заштитна капа за петицата.Залепени и двојно слепи stitched. #10 YKK Delrin патент.Најлон патент се запре.Најлон работ обврзувачки.Без разлика дали сте нуркање во тропски предели или исклучување на северна Калифорнија крајбрежје, на Делукс патент се подигне accommodates секој нуркач за речиси секој клима.Достапен во три различни дебелини (3, 5 и 6.5 mm), спарени со делукс карактеристики како армирано пета и пети капа и двојно слепи stitched шевовите, на делукс патент се подигне се сигурни дека да се задржи топло додека ви даваат солиден говорница за сите ваши нуркање екскурзии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...