0
clear
  • CHENJUAN на камерата Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ Комбо Поставите Резервни Делови (Боја : 7 во 1 Комбо)
  • -20%
  • -20%
CHENJUAN на камерата Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ Комбо Поставите Резервни Делови (Боја : 7 во 1 Комбо)

CHENJUAN на камерата Леќи на Камерата Филтер за Hubsan Zino H117S/ZINO ПРО РК Летало Quadcopter УВ/CPL/ND4/ND8/ND16/ND32/НОЌ

DEN 621.60

Достапност
Достапно за нарачка

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот. - Конструкција : Gimbal Безбедно авиони одделение лесни CNC алуминиумска конструкција рамка. - Направен да се користи со Hubsan ZINO H117 S и ZINO ПРО Летало.-НОЌТА Filter Anti-лесни оштетувања на филтерот за да може ефективно да се намали светлина загадувањето и да се направи слика се покаже вистинската боја.Се зголемува боја сатурација, создавање на длабок, богат сценски слики.-УВ Филтер : Намалување на магла и подобрување на контрастот на вашиот видео и дигитални слики со минимизирање на количеството на ултравиолетова (UV) светлина.Особено корисни во областите на висока надморска височина, со снег, или на плажа, елиминирање на несаканите сината екипа. - Инсталација : Ефикасно Завртка на систем за лесно прикачување/detaching.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев.- Оптичко Стакло : 16 Layers премиум multicoated оптичко стакло Водоотпорен, Scratchproof, Dustproof, Oilproof.-CPL Филтер : ги Отстранува несаканите одблесоци од не-метални површини како што се вода или стакло и отсјај од сонцето.(Вискозност може да се врати со перење)Пакет се Вклучени : (Опционален)1 x Filter Warranty услугата : Доколку имате проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас, прво, да обезбеди доживотна гаранција и услуга за замена.највисокото ниво на transmittance.Опис : Brand Name : URUAVItem Име : Леќа Filter Model(Опционално) : УВ/ CPL/ ND4/ ND8/ ND16/ ND32/ НОЌ/ ND16 PL (1 PC)3-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND8)/4-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND8+ND16)/6-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND8+ND16+ND32+Ноќта)/7-ВО-1 Комбо (УВ+CPL+ND4+ND8+ND16+ND32+НОЌ)Големина : 70x80x14mm Weight : 31g Usage : за Hubsan ZINO H117 S / ZINO ПРО РК Летало 4 K Камера-ND Филтер : ND филтер ги намалува количината на светлина што доаѓа во сензорот за близина, ви дава слобода да ја создаде својата работа со што се овозможува повеќе контрола на камерата е бленда, експозиција и сензорот за чувствителноста settings.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Хардвер Големина : 31"W x 46"H x 20"D Банер Големина : 22.75"W x 36.75"Х Хардвер Материјал : алуминиум, пластика (баласт).

Дизајниран за слегување целосна радиус undercut жлебови и профилирање.Полиран сплит лице за подобрување на

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Случајот IH 40, 40 B, 40 C, 50 B, 50 C 100% сосема нов и �

1 / Kids / Лајт; Таб 4 7.1; Табот S2 8.УЛ тестирање е овластена од OSHA НИ Федерална Агенција.5 Ft Моќ Канапи / Изле

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

Направени од цврст челик.Стабилна и безбедна структура.Прав обложени изградба задржи вашиот бар гледа �

План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.75) H *Не

Цена За : Секоја Actuator Стил : Ротари Оперативни Сила Max : 90ozf Switch Работење : (Не е Применливо) Circuitry : SPSTNC Врска

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пакет Количина : 1 парче Платно Складирање Кошница Лесно

Женски cam спојка на било крај за поврзување на машките ритам адаптери.Dixon Вентил & Спојка Компанија произ

Индустриски одделение # 6542 Ја спречува метал scurf од летаат наоколу за подобрување на безбедноста.Вежби д

100% необработени богородица Бразилецот човечка Коса, без пролевање и метежотбесплатно, целосно cuticle сог�

Doodlebug Лавра Намалувања Умре Толку Многу Pun Пилула Подобро.Doodlebug Лавра Намалувања Умира се совршени за ка�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Предмет : SMSF60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптов

Раководител : 45 степени склони 360 степени rotatable trinocular; Тело може да се аглеста 090degrees;; Eyepieces : висок eyepoint ши�

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 36.0" L X16.0" W X16.0" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 7.95 Lbs.На ре

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев Инсталација : Ефикасно Зав

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Farmtrac 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш техноло

ВАЖНО : Овој случај е САМО компатибилни со i Phone 11 ПРО.Тоа НЕ е компатибилен со i Phone 11 или i Phone 11 ПРО MAX.На adida

Power4 Laptops Брендирани Автомобил Полнач.Влезен Напон : 12 V DC.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2.4 A...

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Fitment : Led Опашка Светлина За 20122018 Land Rover Evoque;ОЕМ Дел Број : LR025147 + LR025146, 2 SK 010 563211 + 2 SK010563221(HELLA).Функција:Чад �

Please wait...