0
clear
  • Dedia Црн Екран на Допир за Замена за iPad 7 7 Генерација 2019 10.2 инчен (A2197 A2198 A2200) со Home Копчето за Професионални Одржување Агенции
  • -20%
  • -20%
Dedia Црн Екран на Допир за Замена за iPad 7 7 Генерација 2019 10.2 инчен (A2197 A2198 A2200) со Home Копчето за Професионални Одржување Агенции

Dedia Црн Екран на Допир за Замена за iPad 7 7 Генерација 2019 10.2 инчен (A2197 A2198 A2200) со Home Копчето за

DEN 526.80

Достапност
Достапно за нарачка

Екран на допир Панел Стакло (Со кликање home копче,не се Вклучуваат LCD) : го Заменува еден одмазди, не-функционира, изгребани или испукани стакло digitizer допир на екранот на i Pad 7 Генерација 10.2(Најнов Модел, Објавени 2019, Модели A2197 замена копчето не поддржува Допир ID, користете оригинални копче ако се во добра состојба за да го задржат Допир ID способности.Собранието комплет вклучува : 1x на Екранот на Допир Б/ Digitizer Не Упатството.Предвидено одржување на професионални агенции.Љубезно ве молиме да напомена : проверете го Бројот на Моделот пред купување на овој Објект.Ќе го најдете на задната страна на вашиот уред.Професионалната инсталација е препорачливо поради комплексноста на DIY проект Видео водичи се достапни на You Tube, ако имате намера да вршат одржување на вашите сопствени.Компатибилни модели : i Pad 7 Генерација – i Pad 10.2"2019(A2197 & A2198 & A2200)Транспорт : Добро спакувани страна на професионални силна поле, за да се заштити кревка допир.Ве молиме имајте на ум : ◆ за Да се избегне понатамошна се враќа, ве Молиме проверете го Бројот на Моделот пред купување на овој Објект.Ќе го најдете на задната страна на вашиот уред.◆ Ве молиме проверете го објектот пред да почнете да ја инсталирате.Ако постои нешто оштетен, ве молиме да ги фотографиите и испратете ја на нас, ние ќе се реши тоа за вас.Инаку,ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој замена на делови. ◆ НЕ лепак екран на допир со вашиот ipad, додека не се ТЕСТИРААТ и бидете сигурни дека тоа работи со вашиот ipad.КОНТАКТ : За сите прашања во врска со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 Часа.Ви благодариме на соработката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Контакт us If имате било какви прашања или било какви прашања или проблеми при користење на нашите произв�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Не сила на инсталација.Ако има било какви проблеми во текот на тестот,ќе биде одговорен за тоа.Ние нема д

Ако има било какви проблеми во текот на тестот,ќе биде одговорен за тоа.Не сила на инсталација.Компатиби

Совети : На преинсталиран home копчето не поддржува Допир ИДЕНТИФИКАЦИЈА, но ги задржи сите други функции.

100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет.Посебно За LG G Рампа 5 10.1 LMT600 L T600 TS T600 MS T600 Решавање на Про

Овој екран е специјално дизајниран за Samsung Галакси S20 СМG980 СМG980 F СМG980 F / DS, тоа може да го замени вашиот ст

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Компатибилен со i Phone 12 Екран Заштитник : Супер Лесно да го инсталирате на Компатибилен за i Phone 12 6.1 инчи С�

Екран на допир Панел Стакло (не се вклучени LCD) : го Заменува еден одмазди, нефункционира, изгребани или и�

Овој производ само одговара за Xbox Серија X / S, за Xbox Главниот контролер (модел 1914); Тоа не е компатибилен �

✔【Компатибилност】 : Се Компатибилни со Huawei P30 Про VOGL29, VOGL09, VOGAL00, VOGTL00, VOGL04, VOGAL10, HW02 L .Ве молиме потврдете �

21 инчи Тип : Super AMOLED со Резолуција : 1080 x 2248 pixels Color : Црна Пакување : 1 x LCD+tools неколку совети за intallation1.Косата

➤Компатибилни Модели : за бела 2018 i Pad 6 Генерација 9.7"(A1893 A1954), поддршка на сите верзии (WiFi на Мобилна)...

【Компатибилен Модел】Овој производ замена за i Pad 9.Направи вашата инсталација полесно.Контакт USComes со 12�

Направи вашата инсталација полесно.7" 5 (A1822, A1823) екран на допир е совршена замена за испукани екран / стак�

Компатибилни модели : i Pad 6 / 6 Генерација 2018(Модел A1893 & A1954) Функции : Совршена замена за испукани екран /

ПОПРАВКА на ВАШИОТ ТАБЛЕТ Компатибилен со Samsung Galaxy Tab S 10.5 СМT800, СМT805, СМT807, СМT807 P, СМT807 V.БРЗА ПОПРАВКА Не к

Се Компатибилни со Samsung Galaxy S10 G9730 G973 F G973 U G973 N 6.1".Pls потврдите вашата верзија пред да купува.Сите екрани по

★КомпатибилниСамо за Змеј Допир Y88 X ПРО.Ве молиме бидете сигурни дека правилно да се идентификуваат ва�

Please wait...