0
clear
  • Цветни Лесна Жолта Колеџ Ранец Два Во Еден Монтажни Колеџ Ранец Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни Патување Печатени Ultralight Packable Ранец За Мажи И Жени
  • -20%
  • -20%
Цветни Лесна Жолта Колеџ Ранец Два Во Еден Монтажни Колеџ Ранец Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни Патување Печатени Ultralight Packable Ранец За Мажи И Жени

Цветни Лесна Жолта Колеџ Ранец Два Во Еден Монтажни Колеџ Ранец Секојдневен Лесни Крпа Платно Класичните Основни

DEN 1224.00

Достапност
Достапно за нарачка

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,може да се смести во сите училишни материјали и дневни потреби. ★Мулти-слоевит дистрибуција : главната торба има дупли прегради,главниот торба е голем складирање џеб,од внатрешната страна на преградата содржи 4 џебови и 2 пенкало слотови;на втората страна на преградата содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент џеб.Предниот џеб содржи zip џеб.Повеќе прегради може да им служи на вашиот секојдневен живот. ★Мултифункционален ранец : Оваа торба може да се расклопуваат во ранец и гласник кеса,со голем број на рамо и дијагонала назад методи.Густата ремени и триаголен парче дизајн намалување на рамо притисок и да ви донесе удобност.Стилски ранец, кои ги комбинира спорт и рекреација. ★Ранец тежина : Во 0.65~0.75 kg само,овој лесен книга чантата никогаш нема да тежат на вас долу додека обезбедување на поместена & удобно поддршка. ★Моден дизајн : Оваа симпатична и лесни стилски ранец користи оваа торба кога пешачење,велосипедизам, на патување,на училиште,на работа или кога патуваат насекаде.Без разлика што вашиот живот е како,овој стилски ранец е совршен додаток за да ги понесете со вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Патент затворање.Официјално Лиценцирани Ранец.Женска Мода Торба За Јуниори и Жените.Не се наменети за у

Материјал на ранец е мека и светлина,може да се свитка во вашиот багаж додека патуваат.Прилагодливи рам

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

5 H инчен; Материјал : СТП кожа; кожени торба има доволно простор за да се приспособат на училиште и на раб

Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 23 дена.Постои patch џеб на секоја

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

1 Пред Патент Џеб, Погоден За Вашиот Копчињата, Мобилни Телефони, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Неш

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас со најдобар квалитет на услуга.5 инчен / 39x19x9(L*H*W).Можете да се вратите

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Мултицелите : Може да се користи гласник торба / торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / гра

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Се Носат На Согласност.Исплакнете темелно, се п

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е направени од издржлив полиестер ткаенини и се третира

Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Ваши

Прегратка трендови со овој елегантен ранец чанта flaunting на еластична кожа, измиени дизајн покачени од ст

Please wait...