0
clear
  • Мажите Торба - 3D Стерео Був Ранец Тренд Lightcap Мажите Торба Мистериозна Личност Одмор, црна
  • -20%
  • -20%
Мажите Торба - 3D Стерео Був Ранец Тренд Lightcap Мажите Торба Мистериозна Личност Одмор, црна

Мажите Торба - 3D Стерео Був Ранец Тренд Lightcap Мажите Торба Мистериозна Личност Одмор, црна

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

Патент пред фитинзи перниче е многу погодна за клучеви, ID картички, мобилни телефони и други мали предмети.Примена : ранец е најмалата тежина и е многу погоден за секојдневна употреба.Тоа е многу погоден за на училиште, на работа, викенд се добие далечина, возење велосипед, кампување, фитнес, патување и така натаму.Универзална Туристички Ранец : Ретро-стил лаптоп ранец; прилагодливи рамо, рака и врвот се справи, удобно.Солидна СТП Кожа Ранец.Lifelike 3 D печатење дизајн, око-фаќање и импресивен; воздушна перница за врвка за носење систем, прилагодлив рамо, рака, носат-отпорни, удобно, може да го носи мазна двојно патент.Број : 3181 Luggage големина : medium Capacity : помалку од 20 LPackage внатрешна структура : ID торба, мобилен телефон торба, сендвич патент торба, компјутерски pocket Opening режим : zipper Applicability пол : male Material : СТП leather Whether или не да се заклучуваат : Yes Whether постои дожд штит или не : Функција : Водоотпорен, Оптоварување Reduction Model : 3181 Processing метод : embossing Hardness : медиум да soft Patterns : Animals Style : Европски и Американски style Lining Текстура : Polyester Kinds на додатоци : fasteners Shoulder рака корен : double Popular елемент : rivet Lifting Делови : Мека Handles Types на надворешниот торби : внатрешна лепење bags Luggage Облик : Вертикална Square Whether постои вратоврска прачка или не : No Series : Чао Ku Лични Шапка Рамо Backpack Bearing систем : воздушна перница strap Scene : Travel Colour : Црна, Златна, Silver Season на Листата Година : Есен 2018.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мултицелите : Може да се користи гласник торба / торба / crossbody ранец / неврзан daypack / прашка торба / гра

ТОМ И ЏЕРИ МИНИ РАНЕЦ : Симпатична бледо зелена Том и Џери мал ранец со симпатична Том и Џери ѕиркаатaboo с�

Материјал на ранец е мека и светлина,може да се свитка во вашиот багаж додека патуваат.Прилагодливи рам�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Ваши�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Се Носат На Согласност.Исплакнете темелно, се п�

Материјал : Оксфорд ткаенина, силни и издржливи.Широк рака со сунѓер обвивка, прилагодлив.Постојат два н

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

Материјал : Висок квалитет лесни трајни печатени Полиестер за удобен Daypack.УНИКАТЕН ДИЗАЈН Нашето окофа�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е направени од издржлив полиестер ткаенини и се третира �

Материјал Опис Розова Flamingos Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент 1 Пред Патент Џеб, Пого�

★Погодни големина : Главни торба : 16.1(h)*5.1(w)*12.4(l)инч.Преден џеб : 6.5(h)*1.6(w)*12.4(l)инч.Компактен, но пространа,мо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Производ Перформанси Ер�

Постои patch џеб на секоја страна од џебот на градите, што може да се користи за да се одржи еден чадор или п

Мирисот ќе исчезнат ако место ранец во слободно циркулираат воздухот за 23 дена.Постои patch џеб на секоја

Please wait...