0
clear
  • Eppar Нова Заштитна Заден Прозорец Опфаќа Компатибилен со Порше Macan 2014-2020 (Јаглерод Изгледа)
  • -20%
  • -20%
Eppar Нова Заштитна Заден Прозорец Опфаќа Компатибилен со Порше Macan 2014-2020 (Јаглерод Изгледа)

Eppar Нова Заштитна Заден Прозорец Опфаќа Компатибилен со Порше Macan 2014-2020 (Јаглерод Изгледа)

DEN 4559.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓаат Во Нови.Може да биде инсталиран Директно.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил Модел е ист како на сликата шоу.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил година е иста како и листата шоу.Доаѓаат Во Еден КОМПЈУТЕР.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил модел и годинава е иста како и листа на шоуто.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Додава личен допир на вашето возило.Направени од издржлив материјал да го издржат времето елементи.Под�

Доаѓаат Во Нови,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е ист како на сликата шоу.Може да биде ин�

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

Ве молиме не допирајте вода по pasting во рок од 48 часа.Тоа е лесно да се инсталира, кора исклучите лента на г

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

Adhesiveness е послаба кога на температура под 10℃(50℉), со користење на косата посува за да се загрее на топлин�

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

Се вклопува во 2008 2014 година МерцедесBenz CКласа 4врата седан (W204).Без дупчење, bolting, или каква било измена по

Изработен од ABS пластика (не FRP), материјал со дебелина 3 мм.Завршна површина : unpainted, сјајна црна боја...

✔ Извршувањето спојлер прилагодена за е корола 20142017 Таа е дизајнирана според оригиналното возило и сов

【Premium Material】Topquality АБС материјал, издржлив и отпорност за да се обезбеди траен услуга време.По инсталаци�

【Избраниот Материјал】Употреба супериорен ABS со избрани пластични материјали,тоа има одлична носатотп

Fitment : Тоа е Универзална и Компатибилен со Било Прирачник Automatic Возило.Оваа Промена се Подигне е направен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

Зголеми вашиот свеж воздух уживање.Елегантни аеродинамичен стил.Го намалува правец на бучава.Инсталир�

Додава видливост, додека создавање на стилски изглед кој ќе го персонализирате вашето возило.Конкретно

Овој заден спојлер Замена Одговара за Граѓански 10,Проверете дали тоа ќе се вклопи вашето возило да се об

Карактеристики : Наменета да им даде на вашето возило козметички надградба Трки инспириран аеродинамик

Стилски Изглед : На уникатен и модерен дизајн додава луксузен и надмоќно изглед на вашиот автомобил.Тап�

Fitment : ве Молам, проверете го документот Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето в�

【Fitment】Оваа спојлер е специјално дизајниран за Ford Mondeo 20132021 спојлер.Highlyaccuratemodeldesigns обезбеди точниот fitment.

FITMENT : На AOSK Заден Спојлер за 20202021 Тесла Модел Y Тоа е дизајнирана според оригиналното возило, и совршено �

Please wait...