0
clear
  • Бивол Сребро Круг парична Казна Сребро 1 мл од SilverTowne Нане
  • -20%
  • -20%
Бивол Сребро Круг парична Казна Сребро 1 мл од SilverTowne Нане

Бивол Сребро Круг парична Казна Сребро 1 мл од SilverTowne Нане

DEN 918.96

Достапност
Достапно за нарачка

Сребро.Произведено во САД.Бивол Круг. 1 Троја оз на .999 чисто сребро.Реплика на познатиот Американски Бивол Никел дизајн.Доаѓа во Пластични Флип.Индијанци На Предната Страна. 1 мл Бивол Сребро Круг од драги Silvertowne Нане.Врз основа на класичниот Американски Бивол Никел.На оригиналниот дизајн е од Џејмс Ерл Фрејзер. 1 мл на .999 чисто сребро.На obverse карактеристики право-профил портрет на индијанци.Во горниот десен дел на дизајнот полиња edge е гравирање на зборот "Слобода".На реверсот карактеристики на лево-профилот на еден Американски Бизон.Нема датум на печатење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени од премиум сомот, врежана зголеми цвет дизајн.Мека на допир и ќе вашиот накит и додатоци од се�

Пакетот вклучува : 1 * прстен кутија,1 * pendant кутија.Голема складирање држач за вашиот сакан прстен и ѓерда�

●Види случај е мал во големина и лесен во тежина,простор за заштеда на енергија,повеќе userfriendly ●Оваа дрв

1 Материјал : СТП кожа со мат текстура од надвор и кадифен внатрешното јадро, свила ткаенина ткаенина со �

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно 2.Може да се задржи ва

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : да се Чува нередот под контрола од страна на чување накит и додатоци во едно мест�

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви�

Дизајн : Нашиот накит екранот кутија усвојува двојноlayer врска дизајн и фиока и оддел дизајн, кој може да �

Vlando Медиум Накит Организатор Кутија : големиот капацитет кожа накит кутија е целосно покриен со ЕВА мат�

Квалитет – Овие Акрилик Прстен случаи се одличен начин да се прикаже, подароци продавница, или да го про

Додатоци се супер чисти складирање.Транспарентна HD панел е јасно на прв поглед.Круг кутија тело е компа�

Место на подарок кутија во секое место за да ја изразат својата благодат, вашите гости и ви благодарам з�

Еден одбор е двојна намена, тоа е подвижен покрие одбор и earring одбор.Земете го со вас, кутија ролни околу �

72 kg убава Накит складирање кутија.Материјал : wood Category : Накит Box Tire : дрвени tire Style : Класични tradition Hanging фор�

Жените и девојка е омилен накит складирање кутија.Тоа е добар избор за подарок на вашите пријатели или ч

Таа изгледа одлично на облекување маса и полица без преземањето премногу простор.Организирање на накит

Можете да ги зачувувате прстени, ѓердани и обетки како ви се допаѓа.Триприказна дизајн има повеќе прост�

Ова рачно изработени накит кутија е сигурно да се направи тоа посебно дама во вашиот живот се чувствува�

Рачно насликани емајл на површината keepsake кутија,Сомот insert (внеси).Гроздобер Стил овална Кутија Направен

▍ Дома декорации домот ретро дизајн се користи како место за складирање и во исто време го одликува ваш

Исклучителна У страна, yam хардвер, пони дизајн, нежен и богато кожа, со копче за дизајн, изработка на чува�

Таа изгледа одлично на облекување маса и полица без преземањето премногу простор.Добри подароци за дев�

Уникатен Селски Накит Организаторот Одговара За Било Салон Или Tabletop : Секој кој е љубител на ретро оркес

★【Парична казна Изградба и Голем Капацитет】 Мазна отворање на шарки капак, чисто стакло прикажување н

Голема накит воздигнува Ако сте во потрага за луксузен сомот прстен кутија која не се скрши на банката,

Please wait...