0
clear
  • 9Pcs СДС Плус Чекан Вежба битови Конкретни Четири Остро Вежба битови за Дупчење Бетон Керамички Плочки со YANGS JUNHU (Боја : 9PCS, вкупна Должина : 160mm, месо тело Облик : Тркал?
  • -20%
  • -20%
9Pcs СДС Плус Чекан Вежба битови Конкретни Четири Остро Вежба битови за Дупчење Бетон Керамички Плочки со YANGS JUNHU (Боја : 9PCS, вкупна Должина : 160mm, месо тело Облик : Тркал?

9Pcs СДС Плус Чекан Вежба битови Конкретни Четири Остро Вежба битови за Дупчење Бетон Керамички Плочки со YANGS

DEN 1632.24

Достапност
Достапно за нарачка

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm. 6mm. 6mm.8мм. 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm * 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежба во сите заеднички dowel дупки. 2.На вежба во собата е направен од висок квалитет на карбид, е издржлив и ' рѓа-слободни.На карбид-падна вежба главата е потешко, сè посилно и повеќе отпорни на стрес и видови. 3. Погоден за дупчење дупки во бетон, керамика, камен, дрво, метал, алуминиум, пластика, бетон и мулти-слој материјали / за сите вежби со сопствениците.Должина : околу. 160mm.Вежба Дијаметар : 5mm(0.2"),6mm(0.24"), 8мм(0.31"), 10мм(0.39"), 12mm(0.47"), 14mm(0.55"), 16mm(0.63").Материјал : Carbide Shank Тип : СДС plus Length : прибл. 160mm Drill Дијаметар : 5mm(0.2"),6mm(0.24"), 8мм(0.31"), 10мм(0.39"), 12mm(0.47"), 14mm(0.55"), 16mm(0.63")Тема : 1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm. 6mm. 6mm.8мм. 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm * 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежба во сите заеднички dowel дупки.2.На вежба во собата е направен од висок квалитет на карбид, е издржлив и ' рѓа-слободни.На карбид-падна вежба главата е потешко, сè посилно и повеќе отпорни на стрес и видови.3. Погоден за дупчење дупки во бетон, керамика, камен, дрво, метал, алуминиум, пластика, бетон и мулти-слој материјали / за сите вежби со holders You се многу добредојдовте да ја посетите нашата продавница.Ако имате било какви прашања, можете да испраќате пораки да се консултирате со услуги на клиентите.Услуги на клиентите е онлајн 24 часа на ден, а ќе се реши вашите прашања колку што е можно побрзо!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на Пенкала, Компактен Огледала и Пи�

Голем капацитет за дизајн, бесплатен простор за складирање, лесно да се одржи на сите видови на облека и

7 инчен touchpad екранот, и се напојува со Android 4.Микроскоп карактеристики обратна nosepiece, 3 W LED светла осветлув�

Fitment : Led Опашка Светлина За 20122018 Land Rover Evoque;ОЕМ Дел Број : LR025147 + LR025146, 2 SK 010 563211 + 2 SK010563221(HELLA).Функција:Чад �

♦【 Процесот на производство】 : На задебелена челични цевки се изработени од многу густа, силен и издрж�

100% необработени богородица Бразилецот човечка Коса, без пролевање и метежотбесплатно, целосно cuticle сог�

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

1 / Kids / Лајт; Таб 4 7.1; Табот S2 8.УЛ тестирање е овластена од OSHA НИ Федерална Агенција.5 Ft Моќ Канапи / Изле

План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.75) H *Не

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот Конструкција : Gimbal Безбедно авиони �

Дизајниран за слегување целосна радиус undercut жлебови и профилирање.Полиран сплит лице за подобрување на

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

Флексибилни за безбедност.Силна, држи до 5lbs.Употреба во плевни, болници и daycares.Кралска Сина боја 4 куки п�

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Случајот IH 40, 40 B, 40 C, 50 B, 50 C 100% сосема нов и �

Индустриски одделение # 6542 Ја спречува метал scurf од летаат наоколу за подобрување на безбедноста.Вежби д

Направени од цврст челик.Стабилна и безбедна структура.Прав обложени изградба задржи вашиот бар гледа �

100% Merino Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашата мека и пријатна капа е изработена од 100% SUPERFINE MERINO ВОЛНА.Еластичен, уд�

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Farmtrac 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пакет Количина : 1 парче Платно Складирање Кошница Лесно

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

Power4 Laptops Брендирани Автомобил Полнач.Влезен Напон : 12 V DC.Излезен Напон : 5 V.Излез Amperage : 2.4 A Plug Големина : 3.5

Максимална обнова и минимум неспецифични адсорпција со долгатерминот хемиски и физички стабилноста ко

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев Инсталација : Ефикасно Зав

Please wait...