0
clear
  • bareMinerals осветлена од месечина Магија Делукс Collector ' s Edition Оригинални Фондацијата Широк Спектар на SPF 15, за 0,6-оз. Фер
  • -20%
  • -20%
bareMinerals осветлена од месечина Магија Делукс Collector ' s Edition Оригинални Фондацијата Широк Спектар на SPF 15, за 0,6-оз. Фер

bareMinerals осветлена од месечина Магија Делукс Collector ' s Edition Оригинални Фондацијата Широк Спектар на

DEN 1056.00

Достапност
Достапно за нарачка

Eau de Parfum.Делукс Collector ' s Edition на Оригиналниот Фондацијата, минерална основа со buildable покриеност и природен изглед, сончева заврши.Доаѓа со бесплатен небесните-тематските шарм нараквица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се применуваат Сатен Крем Фондацијата со саканата четка за да се постигне чиста целосна покриеност со п

ФОРМУЛИРАН СО ЧИСТА ПИГМЕНТИ.Нашата фондација обезбедува инстант боја payoff и е богато пигментирани за о�

На масло бесплатни HD течни Фондацијата обезбедува средство за целосна покриеност со природни заврши то

Сите типови на кожа.Кожата пријателски состојки 100% вистински објект.Сите типови на кожа.Кожата пријате�

На напор примена на сомот мат кожа боја широк спектар на spf 30 штити и континуирано со мекамат финиш.Таа ш�

【Функција】Водоотпорен веѓа молив Природен Изглед ,направи вашите очи изгледа шармантна и убава 【Апли

На смирување, природен изглед, течносткрем шминка дизајниран да појдам на изгледот на кожата несовршен�

【Лесно да се применуваат шминка】Мали печурки издувам стап, кога таа го погодува вода, станува се погол�

ЈАКНЕЊЕ на УБАВИНА ОД ВНАТРЕ Во Emani, нашата мисија е да се прават жените да се чувствуваат убаво и уверен

ФОРМУЛИРАН СО ЧИСТА ПИГМЕНТИ.Нашата фондација обезбедува инстант боја payoff и е богато пигментирани за о�

12часовен течни фондацијата формулиран со иан глина и нехемиски сончање филтри.Широк Спектар на SPF 15...

N5 НЕУТРАЛНА БЕЖ СО НЕУТРАЛНА ЗЛАТНА ПОЛУГЛАСНО ЗА СРЕДНИ ДО ТЕМНО КОЖАТА 50МЛ / 1.7 НИ FL МЛ.MAC СТУДИО СЈАЈ н

ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ СО ЧЕТКА во СОБАТА : Лесни уште целосна покриеност, нашата долгатрајни фондацијата е

✨Нега на кожата Формула : нега на кожата содржи состојки за интензивна хидратација и да се балансираат �

Шминка.BECCA е Крајната Покриеност Фондацијата е целосна покриеност, 24час носат, водоотпорен и фондацијат

Dior Засекогаш создава беспрекорна.кадифена мат финиш на кожата, а исто така е достапен во Кожата Сјај фор

ИНДИВИДУАЛИЗИРА : без разлика Дали ќе се одлучат за повеќе физички изглед или желба целосна победи, овој

ФОРМУЛИРАН СО ЧИСТА ПИГМЕНТИ.Нашата фондација обезбедува инстант боја payoff и е богато пигментирани за о�

ФОРМУЛИРАН СО ЧИСТА ПИГМЕНТИ.Нашата фондација обезбедува инстант боја payoff и е богато пигментирани за о�

Земја на потекло сад.Објектот Пакет Должина : 5.334 cm.Објектот Пакет Ширина : 3.555 cm.Објектот Пакет Висина : 2.7

(Дозволиме течни фондацијата целосно да се исуши пред потврдува тоа е вашата совршена нијанса.Обложени

Започнете со тапкање мала количина врз зони што треба да се скријат, а потоа се спојуваат со мазнење пот�

Ако тоа се добива во твоите очи, веднаш исплакнете ги со ладна или топла вода.Долго До 16 часа мат носат фо

Please wait...