0
clear
  • Сина Shockproof Силикони Браник Случај за Blackview BV6800 Про
  • -20%
  • -20%
Сина Shockproof Силикони Браник Случај за Blackview BV6800 Про

Сина Shockproof Силикони Браник Случај за Blackview BV6800 Про

DEN 557.52

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува. 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Blackview BV6800 Про.Изработени од мек силикон.Нови и робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Blackview BV6800 Pro : отворања се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.Дизајн и Стил : нова генерација на заштита со ергономија и светли бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.УЛТРА ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА!Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контура е донесена за да се Релаксираат и да го вклучи во игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Погоден за Umidigi Бизон X10 Про (6 Усогласување на заштитна фолија со екранот на телефонот, тој автоматски ќе

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Blu Цртичка X2 од п

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Samsung Галакси A52

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти�

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку email систем, ние ќе ви одговори во рок о

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу�

Производителот гаранција може да не се применува 360° ЗАШТИТА : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Производителот гаранција може да не се применува.P R O T E C T I O N 360° : Овој случај гарантира оптимална зашти�

Метал страна electroplated копчиња се чувствителни за да го притиснете и да се чувствуваат.Кожа Материјал.Кам�

Производителот гаранција може да не се применува 360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита �

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Xiaomi Mi 10 T Лајт 5 G

Компатибилен со Samsung Galaxy S20 FE [ЗАБЕЛЕШКА : НЕМА екран заштитник вклучени].Девојка случај се направени на п

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Acer Течни Jade Z од �

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу�

Компатибилност : Калено стакло назад покритие телефон случај е специјално дизајниран за Oppo Reno5 Про 5 G 6.55"

Ултра Тенок ВисокоКвалитетни Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајнира

Please wait...