0
clear
  • LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7, Држачот на Случај со Crossbody Синџир, [RFID Блокирање] Патент Кожа Случај за Жените Заштитни Случај за iPhone 13 Про Max Ти?
  • -20%
  • -20%
LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7, Држачот на Случај со Crossbody Синџир, [RFID Блокирање] Патент Кожа Случај за Жените Заштитни Случај за iPhone 13 Про Max Ти?

LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max 6.7, Држачот на Случај со Crossbody Синџир, [RFID Блокирање]

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅Компатибилност : САМО Компатибилни со Apple i Phone 13 Про Max 6.7 инчен (2021 Порака - Трокреветна Камери). ✅ Голем Капацитет : паричникот случај е дизајниран со специјално неколку скриени картичка отвори со YKK патент, може да се одржи 8+ картички и некои пари, така што ќе може да ги носите вашите ID, кредит, дебитни картички, готовина, па дури и монетите без да се земе вашиот паричник со вас. ✅RFID Блокирање : RFID блокирање на внатрешниот слој е прикачена на секоја картичка слотови за да се обезбеди дека важни информации што се зачувани во вашиот картички ќе биде безбедно и звук. ✅Врвка за околу Рака & Crossbody Синџир : Прилагодлив и отстранлив рамо, рака е погодно за секојдневна наврати таквите дружење со пријатели, уживајќи сонце на плажата, оди на датуми и сл.Врвка за околу рака, го прави лесно да ги носите. ✅Целосна Рамка за Заштита и Shockproof : Отворена лице дизајн лесно да го користите телефонот.Ги опфаќа сите четири ќошиња на вашиот i Phone и подигнување на усните и камера bevel помогне во спречување на површината на гребнатини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компатибилен со Samsung Galaxy A12 5 G, а НЕ и за било кој друг модел.Заштита на вашиот телефон од гребење, прашина,

Премиум Паричникот Дизајн со [врвка за околу Рака] : САМО Компатибилни со i Phone 12 & i Phone 12 Про (6.1 Инчи).Издрж�

Тоа е мултифункционални паричник со парични складирање и кредитна картичка слотови.Потпирачот дизајн �

♥ Функција : целосна заштита shockproof + scratchproof + против пролизгување + dustproof + заградата ♥ Карактеристики : п�

【Компатибилен Модел】Совршено се вклопуваат за Google Пиксели 6 (6.4 инчен).Ве молиме бидете сигурни дека ќе

Компатибилен со Motorola Мото Droid Турбо 2, Мото X Сила, Kinzie Отскокнување.Токму тенок одговара : Картичка Џеб С�

Компатибилен со Samsung Galaxy A12 5 G, а НЕ и за било кој друг модел.Заштита на вашиот телефон од гребење, прашина,

Кога безжичниот полнењето се врши, само треба да се одржи во случај на уредот за да се добие оригиналнат�

Компатибилен со i Phone 13 Про Max 6.7" ( 2021) САМО.Единствен Бел Мермер Дизајн со Мет Висока Резолуција на Печате�

Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да помо

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилни со МОТО G8 Плус / Една Визија Плус,се Достапни во четири одберет�

КОМПАТИБИЛЕН : Совршено се вклопува Samsung Галакси S21 надградена магнет затворање работи прекрасно,таа им�

✅【Топло Потсетник】 Овој мобилен телефон заштитни случај е компатибилен со Галакси z Flip3 2021 Паметен Тел

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилни со МОТО G8 Плус / Една Визија Плус,се Достапни во четири одберет�

【Компатибилен Модел】Совршено се вклопуваат за Google Пиксели 6 (6.4 инчен).Ве молиме бидете сигурни дека ќе

Магнет останат затворени за да се задржи вашите лични предмети за безбедност.Магнет останат затворени �

▶ Мултиагол на екранот функција, лесно да се види филмови, прикажување на материјали, видео разговор, ит

【Компатибилен Модел】Совршено се вклопуваат за Google Пиксели 6 (6.4 инчен).Ве молиме бидете сигурни дека ќе

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилни со МОТО G9 Моќ,се Достапни во четири одберете бои : Црна,Кафена,З

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилен со Nokia 2.2,се Достапни во четири одберете бои : Црна,Кафена,Златн�

Кожен Паричник Случај ,само Компатибилни со МОТО G8 Плус / Една Визија Плус,се Достапни во четири одберет�

✅【2 во 1 за Заштита】 Ова Галакси Z Флип 3 5 G Телефон Случај направени од 2 материјали.Мека TPU дава трајност

Галакси S10 E Паричникот Случај (НЕ Одговара S10 или S10 Плус) Брилијантен целосна покриеност на премиум рач�

✅【Топло Потсетник】 Овој мобилен телефон заштитни случај е компатибилен со Галакси z Flip3 2021 Паметен Тел

Компатибилен со i Phone 13 Про Max 6.7" ( 2021) САМО.Уникатен беж Леопард Дизајн со Мет Висока Резолуција на Печате�

Совршено се вклопува : Овој една вистинска кожа SHIEID Samsung Галакси Z 3 Пати случај покрие совршено се вклопу

Паричникот е опремен со мека кожа, која е поудобно да се одржи и да се однесува на животот на телефонот.У�

Please wait...