0
clear
  • Виолетова Лен Декоративни Европската Цвет Божиќ Tablecloth, Poinsettia & Свети Бери Print - 60 x 102
  • -20%
  • -20%
Виолетова Лен Декоративни Европската Цвет Божиќ Tablecloth, Poinsettia & Свети Бери Print - 60 x 102

Виолетова Лен Декоративни Европската Цвет Божиќ Tablecloth, Poinsettia & Свети Бери Print - 60 x 102

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Донесе на божиќ расположи и духот во својот дом.Европската цвет божиќ tablecloth ќе заличи до вашиот дом оркестарот во текот на сезоната божиќ.А шарени граница на poinsettias зашеметување и декоративни табела лен за прифатлива цена. 100 Percent полиестер ткаенини за долготрајна издржливост.ултра-издржливи, бледнеат отпорни, дизајнирани да траат со години.машина за миење ладно, не-хлор кајгана, собори сува ниска, железо на постојан притиснете.Луксузна Tablecloths, Постелнината, Завесите И Повеќе.Се најде на повеќето убави формално луксузна постелнина за пристапни цени во Виолетова Табела Постелнина, каде што се носат широк спектар на традиционалните дизајни како што се капчиња, рака-вез, cutwork, damask, чипка и повеќе.Облечи вашата дневна соба, кујна, бања или за некоја посебна прилика во повеќето исклучителна лен дека е обврзана да ги импресионира вашите гости.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација.Можете да повторна употреба за годините ш�

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ ЗА Машина мие со ладна вода.Answer : ___________________________ Note : дигитални слики ние се прикаже има

6 инчи, 5 х 1.20 x 80 инчи и пајажина тркалезна маса поклопецот е прибл.18 инчи, прибл.Материјал : каминот шамиј�

Сатен.Цел над $39.99 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Tableclothsфабрика предмети.Како да се Г

Полиестер.Дијаметар Големина:60inch+1.57 инчен чипка раб.Материјал : полиестер Бела чипка чипка, густа ткае�

ЕСЕН ДИЗАЈН : Оваа есен tablecloth има класичен maple leaf шема, и оваа есен елемент е неопходен декорација со трпе

Заврши со пораби рабови.Не Железо или машина за миење или сува.Фланелен боксери поддржани за да се намал

Sequin,mesh.Материјал : Sequin tablecloth карактеристики 3ММ круг sequins stitched на мрежа позадина.Употреба : Нашата sequin tablec

Лесно Care Machine перат, нежно циклус, железо во можност и собори сува, не кајгана.Мерка вашата маса големина

Заштедете повеќе од се случува поголем големина пакет квантитет.Достапни во бои : Зелено Јаболко Аква Б�

Полиестер,сатен.Tablecloth големина 108" дијаметар; Лесна еденпарче дизајн.Пати во текот Hemmed рабови; размена н�

100% Полиестер.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квалитет на настанот и дома декорација

Полиестер 2 ПАКЕТ СЕТ, ПОВЕЌЕ ЕКОНОМСКИ : Секој пакет вклучува 2 парчиња од правоаголни tablecloth, мерење 60"x102

Карактеристики : Памук, лен ткаенини е издржлив, лесен, лесен за носење, чување, речиси навремено слободн

Направи отворено јадење бриз со клип на наутички јазол маса крпа тегови.Табела курс за непречено крпа и

Можете да ги красат вашата трпезариска маса за семејно обединување, партија или некои посебни денови, с�

НАСТАНОТ УКРАСИ – Пар овие полиестер tablecloths со други Balsa Circle свадба декорација, како што катедрата ги по�

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение.

Валентин Изреки и Симболи 100% Винил overlaying 100% Полиестер Фланелен боксери Поддршка.Меки, Тенки и Лесни Вин�

Оваа олтарот платно е совршен за било правопис работа, обреди или tarot картичка читања.ИЗГЛЕДА УБАВО НА Б�

Памук,лен Ткаенини.Памук, Лен Ткаенини Материјал 60" x 140" / 153 x 356 см.Обичај tablecloths, дигитални и една страна

Тешки доволно за да drape убаво и нема да се движат надвор од табела врвот лесно.Одлична drape, исклучително м

Полиестер.Разновиден Избор : Овие направена Вртат Дизајн tablecloths се достапни во 15 различни бои и 10 големи�

Please wait...