0
clear
  • UpBright 5V AC/DC Адаптер Компатибилен со Модел: UBP-623-052000 UBP-623052000 UBP623-052000 UBP-A806-052000 UBP-A806052000 Таблета Изразат PC 5VDC 2000mA DC5V 2A V 5.0 2.0 V Напојување на Полначот на Батеријата
  • -20%
  • -20%
UpBright 5V AC/DC Адаптер Компатибилен со Модел: UBP-623-052000 UBP-623052000 UBP623-052000 UBP-A806-052000 UBP-A806052000 Таблета Изразат PC 5VDC 2000mA DC5V 2A V 5.0 2.0 V Напојување на Полначот на Батеријата

UpBright 5V AC/DC Адаптер Компатибилен со Модел: UBP-623-052000 UBP-623052000 UBP623-052000 UBP-A806-052000 UBP-A806052000

DEN 7872.00

Достапност
Достапно за нарачка

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 5 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Модел : UBP-623-052000 UBP-623052000 UBP623-052000 UBP623052000 Таблета Изразат PC 5 VDC 2000m A DC5 V 2 A V 5.0 2.0 V 10 W Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ (w/ Smart Барел Круг Приклучок и Микро-USB Приклучок Конектор Совети.За Повеќе Компатибилност.).Компатибилен со : Модел UBP-A806-052000 UBP-A806052000 UBPA806-052000 UBPA806052000 Таблет КОМПЈУТЕР Напојување.Доаѓаат со Smart Plug Совет pigtail за различни верзии за поголема компатибилност.Up Bright Нова Глобална 5 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Модел : UBP-623-052000 UBP-623052000 UBP623-052000 UBP623052000 Таблета Изразат PC 5 VDC 2000m A DC5 V 2 A V 5.0 2.0 V 10 W Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа ПСУ (w/ Smart Барел Круг Приклучок и Микро-USB Приклучок Конектор Совети.За Повеќе Компатибилност.) CECCCROHS 100-240.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Дознајте повеќе за нашите нови самолепливи позадина!Во потрага за парче декорација тоа е брзо и лесно д�

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Farmtrac 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

Doodlebug Лавра Намалувања Умре Толку Многу Pun Пилула Подобро.Doodlebug Лавра Намалувања Умира се совршени за ка�

Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш техноло

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

Максимална обнова и минимум неспецифични адсорпција со долгатерминот хемиски и физички стабилноста ко

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

1 / Kids / Лајт; Таб 4 7.1; Табот S2 8.УЛ тестирање е овластена од OSHA НИ Федерална Агенција.5 Ft Моќ Канапи / Изле

Цена За : Секоја Actuator Стил : Ротари Оперативни Сила Max : 90ozf Switch Работење : (Не е Применливо) Circuitry : SPSTNC Врска

Се продаваат како 1 EA.Обезбедува една самостојна единица.Користење со додаток На Единици за комплетна ѕ�

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Слика број 1

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев Инсталација : Ефикасно Зав

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Случајот IH 40, 40 B, 40 C, 50 B, 50 C 100% сосема нов и �

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 36.0" L X16.0" W X16.0" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 7.95 Lbs.На ре

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Please wait...