0
clear
  • HP 13.5 Елита Folio X2 G8 Мулти-Допир 2-во-1 Лаптоп
  • -20%
  • -20%
HP 13.5 Елита Folio X2 G8 Мулти-Допир 2-во-1 Лаптоп

HP 13.5 Елита Folio X2 G8 Мулти-Допир 2-во-1 Лаптоп

DEN 19176.00

Достапност
Достапно за нарачка

USB 3.1 Генерација 1 има максимална продуктивност на 5 Gb/s и е синоним со USB 3.2 Генералот 1 и USB 3.0. HP Elite Folio обезбедува три компјутери искуства како лаптоп, таблет, и на медиумите уред со 1920 x 1280 екранот и модерен дизајн елементи, кои ќе ви овозможи лесно да се прилагодат кон каде и како треба да работат.Поврзете се на безжична додатоци или одете на интернет со Bluetooth 5.0. Добиете брз и сигурен конекција во густа безжични средини со Wi-Fi 6. Се флексибилни претпријатие перформанси со 13.5" Елита Folio X2 G8 Мулти-Допир 2-во-1 Лаптоп од HP.На 11 Генерација Intel Core i5 ПРОЦЕСОР, 16 GB на DDR4 RAM меморија ви овозможува да бриз низ workloads, додека 256 GB цврст-држава, само-шифрирана диск обезбедува доволно простор за складирање на фајлови.На 13.5" 1920 x 1280 IPS-тип екран осетлив на допир и интегрирани Ирис Xe Графика се обезбеди стабилна гледање искуство.Одликувајќи се со 2-во-1 дизајн, HP Елити Folio може да се користи во лаптоп, таблет, или стојат режим.HP Elite Тенок Активно Пенкало е вклучена, и монтажни тастатурата може да се отстрани целосно за поголема преносливоста.Останете поврзани со вашите омилени периферни уреди со два USB 3.1 Генералот 1 Тип-C пристаништа, како и Bluetooth 5.0 конективност.Wi-Fi 6 со 2x2 MU-MIMO поддршка обезбедува силна врска, дури и во густи безжични средини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Направени од цврст челик.Стабилна и безбедна структура.Прав обложени изградба задржи вашиот бар гледа �

највисокото ниво на transmittance.Броевите во грбот претставуваат затемнување лев Инсталација : Ефикасно Зав

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пакет Количина : 1 парче Платно Складирање Кошница Лесно

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.75) H *Не

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот Конструкција : Gimbal Безбедно авиони �

Индустриски одделение # 6542 Ја спречува метал scurf од летаат наоколу за подобрување на безбедноста.Вежби д

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на Пенкала, Компактен Огледала и Пи�

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Слика број 1

Голем капацитет за дизајн, бесплатен простор за складирање, лесно да се одржи на сите видови на облека и

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Farmtrac 410, 450, 470, 530, 550 100% сосема нов и висок кв

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

* Погоден за голем број на купот видови, силна носивоста,лесно да се инсталира Направени од здрав железо

Please wait...