0
clear
  • 210mm СДС Плус Вежба Битови Поставува 5мм - 16mm YG8 Карбид Челик Крстот Совет на Ѕидани Вежба Делови Комплет од LIUSI JUNST (Боја : 5pcs)
  • -20%
  • -20%
210mm СДС Плус Вежба Битови Поставува 5мм - 16mm YG8 Карбид Челик Крстот Совет на Ѕидани Вежба Делови Комплет од LIUSI JUNST (Боја : 5pcs)

210mm СДС Плус Вежба Битови Поставува 5мм - 16mm YG8 Карбид Челик Крстот Совет на Ѕидани Вежба Делови Комплет од

DEN 1634.16

Достапност
Достапно за нарачка

Висока цврстина, долг животен век.Шефот на материјалот тешки, влијание-отпорни, и машини за дупчење заедно да играат поголема улога ,го користите долго време.Погоден за clinker, бетон, тули, природни или вештачки камен.боја : сива.Материјал : Карбид.Функција:Висока цврстина, долг животен век.Шефот на материјалот тешки, влијание-отпорни, и машини за дупчење заедно да играат поголема улога ,го користите долго време Погоден за clinker, бетон, тули, природни или вештачки stonecolor : gray Material : Карбид Должина : 210mm Материјал : Carbide Packing содржина : како што choose8pcs/set Вежба Малку (6/6/8/8/10/12/14/16mm)7pcs/set Вежба Малку (6/6/8/10/12/14/16mm)6pcs/set Вежба Малку (6/8/10/12/14/16mm)5pcs/set Вежба Малку (6/8/10/12/14mm)Незнабожец Cliente : ciao, по rendere јас tuoi acquisti più piacevoli, forniamo 365 giorni ди servizio.Se avete domande, puoi consultare ил ностро servizio clienti e ti risponderà ил prima possibile.Grazie по aver letto.Grazie!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

Компатибилен Со : Vizio D60Д3 Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во бл�

Индустриски одделение # 6542 Ја спречува метал scurf од летаат наоколу за подобрување на безбедноста.Вежби д

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

СИМОН Пена da Mano е хидратантна, брзо се апсорбира рака крем збогатен со природни екстракти од шеј путер, м

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Голем капацитет за дизајн, бесплатен простор за складирање, лесно да се одржи на сите видови на облека и

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

* Погоден за голем број на купот видови, силна носивоста,лесно да се инсталира Направени од здрав железо

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Doodlebug Лавра Намалувања Умре Толку Многу Pun Пилула Подобро.Doodlebug Лавра Намалувања Умира се совршени за ка�

Please wait...