0
clear
  • Детска Играчка Област Агол Ограда Качување мат Ограда Домаќинство Анти-Падот Бебе Дете Агол Ограда Над Земјата Затворен
  • -20%
  • -20%
Детска Играчка Област Агол Ограда Качување мат Ограда Домаќинство Анти-Падот Бебе Дете Агол Ограда Над Земјата Затворен

Детска Играчка Област Агол Ограда Качување мат Ограда Домаќинство Анти-Падот Бебе Дете Агол Ограда Над Земјата

DEN 1164.00

Достапност
Достапно за нарачка

Без завртка конекција, картичка тип превртена тока дизајн, едноставен за инсталација и постабилна.Бебето е ексклузивни приватни игра простор, ќе може да игра слободно да се мисли самостојно, и да се посветам на вашето бебе е независна личност од рана возраст.Свежи и око-пријателски, со умерена осветленост и боја сатурација, нема тешки метални соединенија може да се заштити вашето бебе е вид.Армирано не се лизга силиконска база : бебето playpen е дизајниран со не се лизга силиконска база и вшмукување чаша, која не е лесно да се движите, tilts и да е стабилна.Безбедно висина од 70cm го прави полесно да се оди.Бебе playpen е направен од висок квалитет не-токсични за заштита на животната средина материјал, со двоен затворач, анти-пропадна силиконска база, стабилна инсталација.Шарени дезени и интересни играчки (грамофони, топката лежишта, забава телефони, итн.) ќе се привлечат децата внимание, која е погодна за развој на нивната интелигенција.Во исто време родителите исто така имаат време да стори работа, одмор, работа, слободен вашите раце, бебето playen ќе биде вашиот најдобар избор.Карактеристики : Материјал : заштита на Животната средина ЈП Боја : Розова и бела Применливи Возраст : 10 месеци ~6 години Playpen максимална : 70cm Големина (должина * ширина) : 120cm*100cm,130cm*150см,150cm*180cm,180cm*200cm,180cm*250cm Пакет се Вклучуваат : 1* Бебе Playpen РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИРАЊЕ: Според личните желби и просторно шема, оградата може да биде намалена или зголемена, во волја, и огради од различни големини и форми може да се состави.Забелешка : на Бебето треба да го користат playpen под надзор на возрасен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производителот гаранција може да не се применува.Корица : 100% памук.Фил : 100% полиестер.Погоден за Geuther Belami,

[ЗГОЛЕМИ ВИДЛИВОСТА] : Секој може да го види тоа!!!Благодарение на нејзината светла боја ( со рефлексивни �

Удобен простор за заштеда на енергија дизајн значи playpen може да се чуваат практично насекаде кога не е в�

★Поле на примена : деца може да игра во него, продавница за играчки, и да ги користите за излети★Имајте н

Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг патување.Ние имате било какви други големина ( јаже дијаметар, m

Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас.➤ Спецификација на производот : Дијаметар :

[Хексагонална дизајн, безбеден и стабилен] На playpen зема безбедноста на бебе во предвид.Ние дизајниран ов�

➤ Спецификација на производот : Дијаметар : 8см*6mm Должина*ширина : ве молиме perchase како вашите потреби ★ М

Децата Активност Центар Преносни Playard Внатрешна и Надворешна Бебе Ограда Количка за Бебе Playpen со Заклуч�

Лесен за инсталација : како склоплива playpen, нема потреба да ги инсталирате по демонтажа.Само заостри зав�

★ Најлон : Овој производ е направен од висок квалитет на најлон.прашува : ☞ Ако не сте добиле стоката во �

★Рачно изработени : Висок квалитет за безбедност на нето Рака плетенка Традиционалната структура.Ние и

Подготовка : употреба на пластични цевки, не ќе му наштети на бебето, не метал фатална опасност, подобра �

ПОКРИЕНОСТ : Оваа нето се протега 16 ft.во должина.МИР НА УМОТ : Обезбедува безбедност бариера за вашите де�

☛ Погоден за балкони, тераси, врати,Игралиште и windows, трајни, отпорни на временските и УВ отпорни.☛ Име н�

Само купат, тоа ќе го направи вашиот сладок уживаат во добра ноќ и имаат прекрасен сон.Различни големини

Please wait...