0
clear
  • Dafensoy USB за DC Адаптер, USB 2.0 Машки да DC 5.5 x 2.1 mm Машки Адаптер 2-Pack, што се Користи за Полнење Електронски Уреди со ЕДНОНАСОЧНА или USB Порти (USB M/5.5 x 2.1)
  • -20%
  • -20%
Dafensoy USB за DC Адаптер, USB 2.0 Машки да DC 5.5 x 2.1 mm Машки Адаптер 2-Pack, што се Користи за Полнење Електронски Уреди со ЕДНОНАСОЧНА или USB Порти (USB M/5.5 x 2.1)

Dafensoy USB за DC Адаптер, USB 2.0 Машки да DC 5.5 x 2.1 mm Машки Адаптер 2-Pack, што се Користи за Полнење Електронски

DEN 174.96

Достапност
Достапно за нарачка

Порт 1 : 2.0 USB A машки приклучокот, Порт 2 : DC машки plug 5.5×2.1 mm Ние обезбеди 8 видови на DC конектор големини за да го изберете, ве молиме да обрнете внимание на производ големина класификација при купување.USB интерфејс излез е генерално 5 V напон, 12v напон не може да се користи.Се користи за полнење на уреди со USB 2.0 порти или мали DC порти, како што се мобилни телефони, безжични рутери, биро светилки, фарови, Bluetooth звучници и други мали електронски уреди.Црна пвц материјал школка е силна, анти-оксидација, корозија-отпорни и издржливи, како и ефикасно ги штити внатрешните чип.Пакетот содржи два USB А до ВАШИНГТОН.Dafensoy USB за DC Адаптер, USB 2.0 Машки да DC 5.5×2.1 mm Машки Адаптер 2-pack, што се Користи за Полнење Електронски Уреди Со ЕДНОНАСОЧНА или USB Порти.отпорен и издржлив, како и ефикасно ги штити внатрешните чип.USB интерфејс излез е генерално 5 V напон, 12v напон не може да се користи Пристаништето 1 : 2.0 USB A машки приклучокот, Порт 2 : DC машки plug 5.5×2.1 mm Ние обезбеди 8 видови на DC конектор големини за да го изберете, ве молиме да обрнете внимание на производ големина класификација при купување.Се користи за полнење на уреди со USB 2.0 порти или мали DC порти, како што се мобилни телефони, безжични рутери, биро светилки, фарови, Bluetooth звучници и други мали електронски уреди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

0 Адаптер Sliver и Злато Преку овој уред, можете да го полните вашиот телефон или лаптоп со помош на USB кабл

Компатибилен со Google Nex(Бара Nexмедиуми увозникот од play store).Компатибилен со Xoom, Sony S1, Xperia S / U телефон, Acer Iconia.

ВИСОК КВАЛИТЕТ СТАНДАРД : Овој екстрадолго 6.6 ft USB C плетенка кабел трае 8x подолго од субстандардни USB каб

Силна магнетна сила адаптер го прави вашиот уред се задржи поврзани дури и кога случајно сте се повлече

Ние стоиме зад нашите производи!Добредојдовте ни се најде со кој било производ што се поврзани со праша

Универзална Компатибилност : Претворање на USB порти во USBC пристаништа за да се поврзете USBC периферни уре

Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се пол

▲Широк Compatibility Widely компатибилен со повеќето уреди со USB C порта▲Брзо Полнење & Трансфер на Податоци : Со U

На десен агол печатач кабел адаптер е повеќе флексибилен за да се поврзете на уредот за печатење, тоа мо

Може да се користи за Apple, за Dell, за HP, за Леново, за Xiaomi, итн.0 Адаптер Интерфејс : 4 USB3.Направени од високо к

Аглеста USB на USB C Connector Надолу Аглеста USBC адаптер поддржува двете страни USB 3 Забелешка USB C женски USB A машк

【100 W MAX БРЗО АДАПТЕР за ПОЛНЕЊЕ】 Магнетното Јадро поддржува USB PD брзо полнење до 100 W(MAX 20 V / 5 A), повеќето н

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш

4 X Пакет со Три Различни Видови на Адаптер / Конектори за да ги задоволи вашите потреби.Премиум квалитет

Име на производ : Мини USB Женски Конектор;Конектор Тип : Мини USB Тип Б Монтажа : SMT / SMD.Pin : 5pin (Десен Агол).Теж

USB OnTheGo⭐ : Plug и употреба Работи за вашиот Самсунг Galaxy А50 со компјутерски периферни уреди, како што се флеш

【НЕВЕРОЈАТНА ИЗВЕДБА】 Поддржува двострано USB 3.1 / 3.0 10 Gbps Super Speed за пренос на податоци, таа, исто така под

●Обезбеди енергија за USB периферни уреди значи дека батеријата Работи за вашиот android паметен телефон ил

Големина на : 20 1 Тип C connector со лиен вирус олеснување обезбедува кабел со сигурен перформанси и долг живо

USB Трупци : Преносни USB 2.0 High Speed Центар за поврзување на 2 USB вид на порта уреди на вашиот десктоп / лаптоп в

【 Спаси Простори 】Овој USB 3.0 Нагорна или Надолна позиција прстен аглеста продолжување на главата ви ово

Се однесува на Андроид, Windows и други системи.Овој адаптер има посебен USB интерфејс, можете да го поврзете

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш

Магнетни USB C адаптер е дизајниран да ги задоволи корисниците кои го користат новиот Mac, ipad про и повеќе Т

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш

Оваа џебголемина уред го претвора вашиот SAMSUNG Телефон во USBдомаќин.Ви овозможува да го поврзете компати

Please wait...