0
clear
  • Точно Безжична Earbuds, Sabbat E16 Bluetooth 5.2 Слушалки со Извонредно HiFi Стерео Звук, APTX Длабок Бас CVC8.1 Бучава Поништување на вградениот Микрофон TWS Уво Пупки Слушалки со Игра н?
  • -20%
  • -20%
Точно Безжична Earbuds, Sabbat E16 Bluetooth 5.2 Слушалки со Извонредно HiFi Стерео Звук, APTX Длабок Бас CVC8.1 Бучава Поништување на вградениот Микрофон TWS Уво Пупки Слушалки со Игра н?

Точно Безжична Earbuds, Sabbat E16 Bluetooth 5.2 Слушалки со Извонредно HiFi Стерео Звук, APTX Длабок Бас CVC8.1

DEN 2399.28

Достапност
Достапно за нарачка

Она што е уште поважно, Sabbat слушалки доаѓаат со 7 различни големини на уво совети кои обезбедуваат различни звучни претстави. 【Вграден Микрофон со c Vc 8.1 бучава поништување на технологија за супериорен вокал подобрување и позадината на бучава сузбивање.Овие earbuds, исто така, поддршка игри режим, со многу мала латентност(толку ниско, како 45ms) кога е активирано. (Можете да ја користите лево или десно earbud сам беспрекорно, без заплитане). (Забелешка : Тоа НЕ е Активен Бучава Поништување earbuds).【Извонредно и Супериорен Звук】Напојува со state-of-the-art 11mm прилагодено BM Возач кој ги комбинира Избалансирани Арматура и Динамички карактеристики, Sabbat E16 безжични слушалки произведува усогласена treble и бас за детален и енергичен звук, ветувајќи дека ќе испорача вистински Hi-Fi квалитет на звук.Sabbat беше создадена од желба да се обезбеди музички ентузијасти со високи перформанси Вистински Безжична Bluetooth Earbuds кои што испорачуваат фантастичен слушање искуство, без да се загрозат на удобност. 【Удобност Е Клучот】за Разлика од сличните производи на пазарот, Sabbat безжична earbuds се дизајнирани да се има вашата крајна удобност во умот, со уникатен лак кој останува сигурен во вашата ушниот канал.1 Бучава Поништување Функција】Безжична уво пупки обезбеди стабилен телефонски повик поврзаност со кристално звук јасност.Чувствителните копче ви дава целосна контрола : пауза/игра, контрола на јачината на звукот, прескокнете песни, активирајте виртуелен асистент, без користење на вашиот паметен телефон!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Засилен IPX7 дизајн за пот & отпорност на вода и за време на тешки вежбање или трчање.Конструиран Дизајн за

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

♪♬【Висок квалитет на звук】 Активно штит на амбиенталниот звук за подобрување на потопување на музика

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Удобно се Вклопуваат : Револуционер Spin Fit Twin Blade уво совети се обезбеди максимална удобност и стабилност,

Дијаметарот на полнење случај е 2.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да и

5 ЧАСА НА БАТЕРИЈАТА Долготраен батеријата во индустријаводечки стандард.Кога не е во употреба, можете

Сите Круг Аудио Перформанси, моќен возачот дава исклучителен аудио јасност за сите музички жанрови.Ком

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Потрошувачите Сигнализација : Повеќето корисници не треба дозвола да работат на овој безжичен микрофон

Чувствителни микрофон ќе направи чуда за јасен разговор искуство.На силиконски совети остане во вашите

Уживајте супериорен и гужва слободна музика за слушање со засилен метежот слободни кабли, кои го намалу

Опсегот е до 15 милиони(50ft) оддалеченост, со вграден Микрофон, совршен за handsfree телефонски повик, спорт, ра

0 намалување на шумот.Тоа може да се задржи чекор со вас на сите времиња Вашиот ритам на движење никогаш

Обичај динамична ФУЗИЈА има висока чувствителност на 106d B, телефонот може да биде лесно да се користи, и

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

10ММ Јаглерод Nanotube DualМагнетни Легура ДД : Динамички Возачот се направени од полимерни нано материјали, с

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Нула грижете се за сите видови на активности на отворено активност.Заедно со smart копчето сензори, можете

Жичен во уво earbud слушалки совршена за слушање на музика додека работат или работат надвор во САЛАТА.На с

Нашиот принцип е да се работи со интегритет и да се послужи со срцето.Ова во Уво слушалки опремен со најн

Жичен во уво earbud слушалки совршена за слушање на музика додека работат или работат надвор во САЛАТА.Моќ

♛♛♛Вграден микрофон.Едно копче за да одговорите / откажам повик.Поддршка на глас брзо и број извештај

Злато позлатен MMCX Конектор има заклучувањеsnap механизам овозможувајќи 360степен ротација за удобно се вк

Вие не треба било каква вештина за да ги користите слушалките 【Индустријаводечки Намалување на Шумот з

Ниска Латентност Игри Earbuds : Во игра на владата, само 1 / 5 од време на одговор на општа слушалки е потребно,

????МОЌНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Допирза Контрола на дизајн, лесно да се користи.Супер мини дизајн погодна за дв

Please wait...