0
clear
  • Sony MDR-NC6 Бучава Поништување на Слушалки (Укинати од страна на Производителот)
  • -20%
  • -20%
Sony MDR-NC6 Бучава Поништување на Слушалки (Укинати од страна на Производителот)

Sony MDR-NC6 Бучава Поништување на Слушалки (Укинати од страна на Производителот)

DEN 215.52

Достапност
Достапно за нарачка

Го намалува надворешен шум од страна на повеќе од 70 проценти (10 d B на 300 Hz) така што може да се слушне музика против потивок позадина.Активен бучава намалување од 40 1.500 Hz користење на 1 AAA батерија (не се вклучени); продолжен животниот век на батеријата околу 30 часа.Компактна големина и виткање дизајн овозможува лесно складирање во ранец, briefcase, или ташна.Бучава-поништува за вклучување/исклучување; слушалки за работа со или без моќ.Вклучува мека за носење и авион адаптер приклучок.Со овие Sony бучава-поништување на слушалки можете да уживате повеќе музика и додека ограничување на други бучава.Вграден-во бучава-поништува коло произведува анти-звучен сигнал дека содржи амбиентниот бучава ви даваат потивок слушање на животната средина.Слушалки, исто така, карактеристика тенок вртливата виткање дизајн за лесно складирање, моќен neodymium магнети, во-лет приклучок адаптер и сметководствена торбичка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

УлтраPortable Compact количка за дизајн да се направи музика високо пренослив.Лесно Controls Childfriendly контролните к�

К 240 MKII Про ПолуОтворен HiFi Стерео Студио Слушалки со Varimotion Јазик Пакет со Tascam др05 Преносни Рачен Digital Audio

Компатибилен со Зајнхајзер PC330 G4 ME Слушалки приклучок за Слушалки.Изработени од Кожа и Мемориска Пена з�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

JBL Чист Бас звук 1копче за далечински со микрофон.Метежотбесплатен стан кабел.Лесен и количка за дизајн.�

Батеријата целосно recharges во само 2,5 часа.Ако сте transcended потребата за спиење и вашата 12часовен батеријата

Компатибилен со JVC ХАS5 X ХА S5 X HAS5 X Слушалки приклучок за Слушалки.Изработени од Кожа и Мемориска Пена за �

Компатибилен со Свен АПG888 MV АП G888 MV АП G888 Слушалки приклучок за Слушалки.Изработени од Кожа и Мемориска �

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

БУЧАВА ПОНИШТУВАЊЕ Активен Бучава Поништување со големи 40mm драјвери за висок квалитет на звук и квалит

Конективност Технологија : Wired.Зачестеност Одговор 3020,000 Hz и Отпорност 100 ohms.Koss KPH7 на уво слушалки се лес�

24Месечно КавгаБесплатно Гаранција, Лесно да се Постигне Услуги на Клиентите.Наменет за деца на возраст

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Право раце лејта Тело направени од 11 ружино дрво staves.Вратот и pegbox направени од ружино дрво Fingerboard направ�

Прилагодливи headband за удобност и сигурно одговара.Конективност Технологија : Wired 3,5 mm приклучок и 4 ft.кабе�

Sony Активни Спортови ЗаднаВрат Стерео Слушалки На Sony Активни Спортови ЗаднаВрат Стерео Слушалки имаат у

Таа се наоѓа во Шенжен, Guangdong, Кина и основана во 2008 година, интегрирање на дизајн, производство и маркети

Компатибилен со Superlux HD581 HD 581 Слушалки приклучок за Слушалки.Изработени од Кожа и Мемориска Пена за Допо�

Bluetooth безжична технологија.До 22 часа на батеријата.Отстранлив помошен кабелот.Микрофон, повик, песна, и �

Флексибилно поврзување со користење на USB или џек.Управување со повици лесно со повик за контрола на еди

АКТИВНИ ДИЗАЈН : Hellas остане во место и надвор од патот дали сте водење круга или прави превртено наопаку

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

7 килограми и е совршена за деца на екскурзии и авионски патувања.0 со јасна вграден микрофон и стерео зв�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Компатибилен со Speedlink Medusa USB 5.1 Слушалки приклучок за Слушалки.Изработени од Кожа и Мемориска Пена за Доп

Најновите инстантодговара целосновоканал.Binaural One Mic Directionality 2.0 Контрола со Стан.Врвот на Линијата 48 Обр�

Компатибилен со Panasonic Техника RPF350 RP F350 Слушалки приклучок за Слушалки.Изработени од Кожа и Мемориска Пе�

Please wait...