0
clear
  • Остри QS-2130 Близнак Напојува Екранот 12 Цифра/Картон на 10 Калкулатори
  • -20%
  • -20%
Остри QS-2130 Близнак Напојува Екранот 12 Цифра/Картон на 10 Калкулатори

Остри QS-2130 Близнак Напојува Екранот 12 Цифра/Картон на 10 Калкулатори

DEN 16482.72

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Се продава Картон на 10 Калкулатори. 12-цифрениот комерцијални двојна моќ десктоп калкулатор е опремен со 5/4 нагоре/надолу заокружување, објектот се брои.Разноврсна твин-напојува калкулатор со додавање машина логика.Соларен погон со батерија копија спречува губење на меморијата и го задржува калкулаторот работи во сите услови на осветлување.Четири клучни меморија и независни две клучни мемориска функција промена знак.Додавање машина логика.Лесен-за-читање на екранот со автоматското три-цифрениот гол.Автоматско исклучување по седум минути.Разноврсна твин-напојува калкулатор со додавање машина логика.Соларен погон со батерија копија спречува губење на меморијата и го задржува калкулаторот работи во сите услови на осветлување.Лесен-за-читање на екранот со автоматското три-цифрениот гол.Автоматско исклучување по седум минути.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На копчињата се направени од гума материјал и да се чувствуваат удобно.Страната е круг и да не ги повред�

Овој волшебник ќе ви помогне во решавање на најсложените на пресметки.За секојдневна употреба, овој кал

Тоа е пресметување на алатка која се користи со векови пред донесувањето на писменото модерна нумеричк�

Големина : 8.5 cm x 5.5 cm х 0.3 цм / x 3.35 2.13 x 0.12 (Прибл.).Материјал : Пластика.Ние ги почитуваме и да се негува секој

Голема ABS пластика копчето, нудат прецизното позиционирање и удобно текстура, поддршка >1 милиони пати, п

Голем Екран голем екран прикажува податоци јасно.Нема детали за исчезнати.Соларна Енергија Донесувањ�

Тоа е во согласност со човековите навики, удобно да го допрам, јасен и лесен за читање броеви, погоден за

14.5×3.5×18.5 cm.Стационарни кои можат да бидат среќни само со тоа што во неа.Тоа ќе биде пријатно да притиснет

Обезбедување на квалитет, бесплатна гаранција за 2 години(содржи Само на соодветните боја на калкулато

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Се продаваат како 1 Секој.Dual соларни / батеријапогон за сите услови на осветлување.Голем 15 mm цифра големи

ГОЛЕМ ЕКРАН : голем LCD екран кој јасно се покажува големиот број го прави лесен за читање од поодамна, и т�

❤ Течни кристали обезбедува големи, леснизачитање броеви за максимална удобност за гледање ❤ Голема DIY

# Заоблени ивици површината дизајн : погоден за лесни и тенки, на работ копчиња имаат заоблени агли, пого�

Симпатична и едноставен калкулатор можеби ќе го привлече вниманието на многу луѓе.Најдобри еднорози по

Практична настава : EverplЕлектронски Десктоп Калкулатор е општа намена десктоп апликации, 12 цифри го прав

На копчињата се направени од гума материјал и да се чувствуваат удобно.Страната е круг и да не ги повред�

▲Метално тело, сложена внатрешна опрема механичка структура, е прецизен инструмент, може да се пресмет�

➤ Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите, Ако најдете

Калкулатори со стандардни функции се погодни за многу прилики : бизнис, финансии, статистика, семејство,

Please wait...