0
clear
  • 3 5mm Аудио CTIA да OMTP/OMTP да CTIA Конвертор Адаптер за Телефонски Слушалка
  • -20%
  • -20%
3 5mm Аудио CTIA да OMTP/OMTP да CTIA Конвертор Адаптер за Телефонски Слушалка

3 5mm Аудио CTIA да OMTP/OMTP да CTIA Конвертор Адаптер за Телефонски Слушалка

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

* Компактни димензии и мала тежина, злато позлатен приклучок овозможува за подобар сигнал конекција. * Универзална 3,5 мм OMTP да CTIA Машки да се Женски Слушалка Конвертор Адаптер Кабел. * Одговара за / Мото слушалка ќе работат и за / HTC /Nokia / за мобилни телефони. * Компатибилен Приклучок Стандард и Bi-directional Адаптер : претвора или OMTP да CTIA или CTIA да OMT.Опис : - Универзална 3,5 мм OMTP да CTIA Машки да се Женски Слушалка Конвертор Адаптер Кабел. - Компактни димензии и мала тежина, злато позлатен приклучок овозможува за подобар сигнал конекција. - Компатибилен Приклучок Стандард и Bi-directional Адаптер : претвора или OMTP да CTIA или CTIA да OMT. - Одговара за / Мото слушалка ќе работат и за / HTC /Nokia / за мобилни телефони.Спецификација : - Материјал : TPE+ Метал - Боја : Црна + Злато приклучок - Приклучок lenght : 45mm/1.77 inch Package Вклучува : 1 Парче 3,5 мм Адаптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВИСОК КВАЛИТЕТ СТАНДАРД : Овој екстрадолго 6.6 ft USB C плетенка кабел трае 8x подолго од субстандардни USB каб

Може да се користи за Apple, за Dell, за HP, за Леново, за Xiaomi, итн.0 Адаптер Интерфејс : 4 USB3.Направени од високо к

0 Адаптер Sliver и Злато Преку овој уред, можете да го полните вашиот телефон или лаптоп со помош на USB кабл

4 X Пакет со Три Различни Видови на Адаптер / Конектори за да ги задоволи вашите потреби.Премиум квалитет

Аглеста USB на USB C Connector Надолу Аглеста USBC адаптер поддржува двете страни USB 3 Забелешка USB C женски USB A машк

Оваа џебголемина уред го претвора вашиот SAMSUNG Телефон во USBдомаќин.Ви овозможува да го поврзете компати

【НЕВЕРОЈАТНА ИЗВЕДБА】 Поддржува двострано USB 3.1 / 3.0 10 Gbps Super Speed за пренос на податоци, таа, исто така под

Големина на : 20 1 Тип C connector со лиен вирус олеснување обезбедува кабел со сигурен перформанси и долг живо

На десен агол печатач кабел адаптер е повеќе флексибилен за да се поврзете на уредот за печатење, тоа мо

●Обезбеди енергија за USB периферни уреди значи дека батеријата Работи за вашиот android паметен телефон ил

Конвертор со полнење функција, поддршка PD брзо полнење, што ќе ви овозможи да го користите додека се пол

Универзална Компатибилност : Претворање на USB порти во USBC пристаништа за да се поврзете USBC периферни уре

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш

【100 W MAX БРЗО АДАПТЕР за ПОЛНЕЊЕ】 Магнетното Јадро поддржува USB PD брзо полнење до 100 W(MAX 20 V / 5 A), повеќето н

Компатибилен со Google Nex(Бара Nexмедиуми увозникот од play store).Компатибилен со Xoom, Sony S1, Xperia S / U телефон, Acer Iconia.

Силна магнетна сила адаптер го прави вашиот уред се задржи поврзани дури и кога случајно сте се повлече

Се однесува на Андроид, Windows и други системи.Овој адаптер има посебен USB интерфејс, можете да го поврзете

Ние стоиме зад нашите производи!Добредојдовте ни се најде со кој било производ што се поврзани со праша

Please wait...