0
clear
  • Allprettyall Дигитални Caliper 6 Инчен Мерење Алатка Нерѓосувачки Челик Инчен Фракции Milimeter Конверзија, Електронски Дигитални Vernier Дебеломер со Екстра-Големи LCD Екран
  • -20%
  • -20%
Allprettyall Дигитални Caliper 6 Инчен Мерење Алатка Нерѓосувачки Челик Инчен Фракции Milimeter Конверзија, Електронски Дигитални Vernier Дебеломер со Екстра-Големи LCD Екран

Allprettyall Дигитални Caliper 6 Инчен Мерење Алатка Нерѓосувачки Челик Инчен Фракции Milimeter Конверзија, Електронски

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ - Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мерење алатка.Најдобар Дигитален Caliper Поставите Мерен Опсег : 0-6 инчи/150mm; Точност : 0.0001"/0.01 mm. ✅ДОБРО НАПРАВЕНИ, ТРАЈНИ И ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - фино полиран целосен метал нерѓосувачки челик рамка, knurled палецот ролери и заклучување со завртки се обезбеди непречено лизгачки и прецизното позиционирање.Прецизно и лесно да се измери внатре, надвор, длабочина, висина димензии, чекор со две групи на вилици и истрагата.Овој дигитален vernier caliper работи и за машини за накит, итн. ✅ЕКСТРА ГОЛЕМ LCD ДИСПЛЕЈ, ТРИ РЕЖИМИ, НУЛТА ПОСТАВКА - Екстра Голем LCD Екран за Лесно и Јасно Читање.Оваа caliper мерење алатка Поддржува Инчен/ Метрички/ Дел Конверзија; Поставување на Нула во Било која Позиција. ✅SMART РЕЖИМ на СПИЕЊЕ & КОМПАКТЕН, ЛЕСЕН - Автоматски затвори во 5 минути за да се спаси батеријата и да се сети каде да го исклучите, оваа 6 инчи (150 mm) Дигитален Caliper е доволно мал за да го собере во џеб, супер лесен и едноставен за употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Матер

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на Пенкала, Компактен Огледала и Пи�

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Направени од цврст челик.Стабилна и безбедна структура.Прав обложени изградба задржи вашиот бар гледа �

Голем капацитет за дизајн, бесплатен простор за складирање, лесно да се одржи на сите видови на облека и

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Случајот IH 40, 40 B, 40 C, 50 B, 50 C 100% сосема нов и �

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот Конструкција : Gimbal Безбедно авиони �

Компатибилен Со : Vizio D60Д3 Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само .75" во бл�

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш техноло

Предмет : SMSF60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптов

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Слика број 1

Please wait...