0
clear
  • Ѓумбирот Портокалова Боја 13x4 Чипка Пред Перики Glueless Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени Пред Извлечен Избелени Јазли од Beata Коса (26Inch, Ѓумбир)
  • -20%
  • -20%
Ѓумбирот Портокалова Боја 13x4 Чипка Пред Перики Glueless Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени Пред Извлечен Избелени Јазли од Beata Коса (26Inch, Ѓумбир)

Ѓумбирот Портокалова Боја 13x4 Чипка Пред Перики Glueless Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени Пред Извлечен

DEN 7076.40

Достапност
Достапно за нарачка

Исто така, Тоа е многу важно состојбата на вашата коса и да го задржи тоа мека и да се управува, Користете добар квалитет шампон,климатизери и миење на вашата коса редовно.половина рака врзана чипка перика со трајни Швајцарската Чипка, пред извлечен косата со бебе коса околу себе, лесно избелени јазли за да се избегне пролевање.нема микс од вештачки влакна, нема чудни мириси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Коса Материјал】 Целосно машинанаправи перика, долгата брановидна перика е направен од висококвалите

Губење на Материјал : Кадрава HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса; Отсечени од Млада Здрава Девојк

Перика чипка и густината, и материјали : Ова перика е бесплатен дел, па можете да ја промените Компатибил

❤ Здравјето на косата Мека / Жив, Вода Бран Човечка Коса, Перики со бебе коса за Црни Жени, Без Мирис убав

БОЈА : Главната слика покажува RL6 / 28 Bronzed Sable боја; Bang Дополнителните Пред : 3 1 / 2", Круна 8 1 / 2", од Страна на :

Печати на враќање превозот етикета.Дише и го задржува својот облик добро.Не се носат dreadlock на dreadlocks се но

Некои од вода и средство за смекнување на косата и кадрава коса производи за нега може да биде многу кор�

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

Пакет 4 предмети : Alana Перика од Аморе, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Синтетички Шампон & Широк Заб Чешел

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго�

Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате од�

100% Бразилецот Remy Човечка Коса, мека, Мазна како Свиленкаста, минимум вирусот ,не метежот,Удобно Против К�

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613 "Бо

Како вашиот перика беше испратена надвор, откако таа била произведена, има можеби малку надвор од форма

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

Кадрава Намали Чипка Пред Перики Човечка Коса Ѓумбир Чипка Пред Перики Краток Перики Не Bang Sdamey Перики Ч�

[T дел чипка перика] 13*4*1 Т дел чипка перика пред извлечен косата со бебе коса, Полна и Густа Гледа и Супер �

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в�

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с�

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

Заврши и да се исправи косата со соодветна температура.5"Уво до уво (крстот на врвот) : 12.Разделба Простор

Никогаш не спие со влажна коса и ќе може да ја заврши за да се спречи заплитане.Правен Disclaimer Our перики се �

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре�

Please wait...