0
clear
  • UMIRIKO Пчела Мед, Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла,Спортски
  • -20%
  • -20%
UMIRIKO Пчела Мед, Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла,Спортски

UMIRIKO Пчела Мед, Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална кајгана, хемиски брише и други чистење на агенти; исто така, не се фаќа на литургија со остри предмети, кои може да предизвикаат печатење за да падне; конечно, не се мијат за долго време Впива во вода (не повеќе од 30 минути) лесно ќе предизвика печатење за да падне (Совети : кога печатење позиција е blistered поради впива вода, ве молиме не чистење со вашите раце да се направи печатење падне. Кога додавате врела вода првенство, тоа не треба премногу да се целосно да се спречи scalds од преполнети. 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик материјал + храна одделение PP+ храна одделение силиконски.Чистење на внатрешноста и надворешноста на купот со неутрален детергент во топла вода пред да го користите③. По додавање на врела вода да купот, не користете цевчиња кога пијат за да се спречат изгореници.Тоа е строго забрането да се загрее на производот со отворен пламен, микробранова печка, индукција шпорет, или машина за миење садови. 【Инструкции】①. Избегне директна греење или со ставање на тоа на висока температура место.Препорачливо е да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling со цел да се постигнат најдобри топлина и ладење ефект. Избегне паѓање, судир или силно влијание да предизвика купот на телото да се деформира, кој ќе влијае на производот ефикасност.По пенење, на литургија треба да им биде дозволено да се исуши природно, и пенење позиција ќе се врати оригиналниот изглед) 7. 20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двојно Ѕидови, Термо Кригла за Жени Мажи Precautions1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Расклопување и чистење се многу лесно.Оваа изолација првенство користи иновативни запечатување дизајн

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

Преносни со рачка, Тоа е погоден за спорт, работа, училиште, патување, возење и други прилики...

Тогаш ви треба нашата вода првенство ★ГОЛЕМИНА★ големината е 266 ✔[Солиден И Издржливи]:Оваа термичка �

Вакуум Изолирани : Нашите Смешни Фокс Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација,�

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа �

Тежината е 335g, тоа може да се сместат 500ml вода, околу 17 ОЗ.Животниот век е повеќе од 8 години.На висококвал�

Тоа е совршен подарок за вашето семејство, пријатели, колеги, јас верувам дека тие ќе се супер се допаѓа.�

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.Тежината

Доаѓа со 1 ротирачки шише капаче, 1 вграден во пропустливи вентил и 1 слама Полиетилен слама, безбедно и б�

●Мали 7.48"H x 3.14"КОЛ ●Големи 10.23"H x 3.7"КОЛ.се протега да се Вклопи во Повеќето Шишиња 5001200ml ●Нашата шише рак

Подарок : Овие Нерѓосувачки Челик Термос Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста / Благодарноста / Бо�

Направени од borosilicate стакло + нерѓосувачки челик материјал,еколошки и здраво, ви донесе удобен живот.Еко�

Вакуум Изолирани : Нашата Американското Знаме Независност Четврти Јули Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Из�

✔[Совршен Печатење]:надворешниот слој на купот е покриен со двоен слој за cowhide, што дополнително ја зго�

Додека Вакуум Печат Помага Во Спречување На Течни Успеваат Надворешниот Ѕид.Подарок : Овие Нерѓосувачк�

Деца Шише за Вода : Нерѓосувачки Челик материјали.Нашите стилски шишиња се доволно мали за деца раце, но

Двоен слој за храна одделение од нерѓосувачки челик лагер, ладни пијалоци остане ледените ладни и топли

❤ Вакуум Изолирани : Нашата вода југ со двојно ѕидови вакуум изолација По пополнување расипливи пијало�

Преносни Термос Шише Лесно се носат пијалоци ви се допаѓа со вас.Нашето кафе термос лесно да се стави во

Одлично За Спорт : Дали Сте Во Пракса Или Игра,Овој Трајни Нерѓосувачки Челик Шише Е Совршен За Да Се Зад�

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој�

Кога додавате врела вода првенство, тоа не треба премногу да се целосно да се спречи scalds од преполнети.З�

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

Please wait...