0
clear
  • Обмислен Симплекс Челик Стои Црно - произведено во САД - Компатибилен со Apple iPad
  • -20%
  • -20%
Обмислен Симплекс Челик Стои Црно - произведено во САД - Компатибилен со Apple iPad

Обмислен Симплекс Челик Стои Црно - произведено во САД - Компатибилен со Apple iPad

DEN 1055.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗДРЖЛИВОСТ - многу здрав носител направени од 1.Користете го ова стои со сите падовите и било таблета, 5 инчи или пошироко и со случајот на кожата или премногу.WOBBLE-БЕСПЛАТНА, Додека Допирање на Екранот - Анти-совет, низок центар на гравитација стенд - стои каде што ќе се стави на тоа - Цврст Челик - Уникатен Стил и Дизајн - Сплит назад кабел за управување на контролни кабли, веќе не паѓа на подот.Како Macbook Pro, Mac Book, Macbook Air и многу повеќе.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.ЗАШТИТА - Не е нула дебели винил заштитени одмор места за таблет - Квалитет 3 M анти нозе се лизга - дом за вашиот таблет.Одлично за саеми, Ресторани, Хотели, Училишта, Заводи, Цркви, Кујни, Екранот, или Клупи.Работи добро со вашиот полнење кабел во било која позиција со Двојно Сплит назад кабел за управување.На Симплекс нуди 5 инчен широк став и добро избалансиран дизајн од САД формирана челик.Производ дизајнирани, произведени и продадени од страна на обмислен Компанија, едно семејство во сопственост на мал бизнис во САД.3 килограми цврст челик, 2,5 пати потежок од алуминиум.На телесната тежина, покачена висина, и фиксно агол на гледање се направи овој i Pad носителот исклучителна грижа за секој гледа за i Pad носителот по разумна цена со квалитет.38" кота на вашиот таблет.Додека не подигање на таблет толку висока како и другите наши Стабилна 2.Било кој уред или објект околу 5 инчи или поголеми.КОМПАТИБИЛНОСТ : Работи со или без случај, кожата, браник или заштитна маска на СИТЕ уреди 5 инчи или пошироко, ова вклучува, но не се ограничени на : i Pad Про 12.9, i Pad Про 9.HANDS-FREE - Нема вирус операција - Висок Квалитет на - Индустриски, Комерцијални Одделение - кул челик i Pad се залагаме за сите општа употреба - Одлично за саеми, Ресторани, ПОС, Хотели, Училишта, Заводи, Цркви, Кујни, Дисплејот, или за Инфомација - Брзо се менува од портрет во пејзаж.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Роденденски подароци за вашите пријатели и членови на семејството, во текот на годината 90 Роденден пода

Ве молиме да користите проѕирна лента за да се отстрани површинската прашина едноставно наместо на мок�

Универзална Компатибилност : Овој Мобилен Телефон Носител Е Компатибилен Со Сите Мобилни Телефони И Те�

носивоста.Може да се стави вашиот телефон, таблет лесно.Метални и пластични материјали, и здрав, не е лес

И погоден за мобилни телефони и таблети.Лесен и едноставен за чување, не заземаат премногу простор.Прот�

Избришете го уредот површина со алкохол брише додека не стане сува.Ако ви се исполнат некои оштетени па�

Смешни Bitcoin Љубовник Дизајн За Сите Крипто Татковци и Мајки.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top

Важно Notices How да се користат : 1 Излупете исклучување на лепило на телефон да ѕвони носителот и се држи на �

Транспарентен Телефон да Ѕвони : На брус прстен носителот се прави на транспарентен Акрил, што ќе ви ово�

на ѕид телефон држачот е изработен од ABS пластика, нетоксични и без мирис,кои се цврсти и трајни производ

Во внатрешноста на пакет : мобилен телефон носителот, кој е составен од пластика, алуминиум и акрилни за�

Број на модел : SATAB6 Таблета Застане.Има повеќето Таблети како i Pad и Android Уреди.Табела Врвот или на Биро Вр�

Напомени : 1.Кога сте во преполната јавно место, тоа може да се спречи вашиот паметен телефон од случајно

Транспарентен Дизајн : Транспарентна телефон да ѕвони дизајн го прави вашиот телефон да изгледа уникат�

Поддршка приспособување на висина на дршката за да се судирам со луѓе на различни височини.Сите метално

【Издржлив Материјал】 : Издржлив материјал и силно лепило леплива да се направи прст прстен зафат може �

Спецификации : Јасно Акрилик стојат која нема да ги покрие модел на вашиот телефон уред случај.Здрав и ж�

Печати нема да исчезнат или жолта како повеќето случаи се направи и тие да трае подолго.Компатибилен со

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран�

Сте љубители на Музиката се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за

Прикажи ги исклучите вашиот последен име и потекло во оваа хералдичко презиме иам Colman грб и семејството

Производ Перформанси : Прстен На Потпирачот Може Слободно Да Се Ротира Во 360 Степени И Преклопени ,Лесно

Бесплатни Ротација : флексибилен заеднички и невидливи вретено го прави телефонот ѕвони носителот врти

Цврсто на универзална дрвена платформа.Уникатен : Поради уникатен дизајн на дрво графика, одличен подар

Визуелна ангел покрена 30° и екранот ќе биде укината од страна на 60mm.Ергономски дизајн, обезбедува вашио�

Please wait...