0
clear
  • Newmind 48Pc Ноктите на Мебел Табела Стол Нога Дрво Кат Заштитници се Чувствува Влошки
  • -20%
  • -20%
Newmind 48Pc Ноктите на Мебел Табела Стол Нога Дрво Кат Заштитници се Чувствува Влошки

Newmind 48Pc Ноктите на Мебел Табела Стол Нога Дрво Кат Заштитници се Чувствува Влошки

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Стол со нозете) или на маса нозе лизгајте тивко без крцка или инциденти. * ОДГОВАРА : Прикачување на кружни чувствува нозете на мебел нога користење на cordless шрафцигер или мебел завртка.Стол со нозете) или на маса нозе лизгајте тивко без крцка или инциденти.По подолг период на употреба, анти-нула земјата лизгачи треба да се замени за да помогне да се спречи гребнатини и imprints на долг рок. * Завртка parquet глајд модели во стол, маса, гарнитура или кабинет нозе за долготрајна заштита против кат штета. - ОДГОВАРА : Прикачување на кружни чувствува нозете на мебел нога користење на cordless шрафцигер или мебел завртка.За разлика од самолепливи подлоги, тие нема да се на страна или да ја напуштат леплива лепак остатоци од дрво, мермер или ПВЦ подови. - Завртка parquet глајд модели во стол, маса, гарнитура или кабинет нозе за долготрајна заштита против кат штета.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.* Лесен за Инсталација : Пред вежба првиот, тогаш завртка чувствува нозете на мебел нога користење на cordless шрафцигер или мебел завртка, едноставен и лесен!.

Спецификацијата

- Material:
Felt , Metal
- Color:
Gray
Package Includes:
24 Pieces 24mm Furniture Felt Pad :
24 Pieces 28mm Furniture Felt Pad :

Со стоката дадена додека купуваат

????Боја : Црна; Материјал : ПВЦ; Нето Тежина : 274g ????Пакет Содржина : 16 PCS x Мебел Нога Маска...

【16 ПАКЕТ ПЛОШТАДОТ ТЕШКИ ЛЕПИЛО】2.5" мебел лизгачи за да се движат мебел лесно и безбедно со здрав лепил�

Добро Материјали и Текстура : стол нога кат заштитници се направени од висококвалитет TPU,Висока еластич�

Големи се Чувствува Листови сетот содржи 8 парчиња 8"x6" и 5mm дебелина тешки чувствува листови во 4 бои за д

【Shiled подот】Кога целата Силиконска Стол Нога Кат Заштитници е инсталиран,не само подобро shiled мебел ноз�

Вкупна Големина : (издржливи во употреба) 20 x 4mm / 0.8" x 0.12" (најновата технологија) (D*T); Нето Highend производ Теж

И дека никогаш не треба да се слушне дека досадни стружење бучава повторно.СТОП за ГРЕБЕЊЕ ВАШИОТ ПОДОВ�

Нето Тежина : 6g; Пакет Содржина : 16pcs x Мебел Заштитник Подлога.Име На Производ : Мебел Заштитник Подлога.М�

Силиконски Стол Нога Заштитници Со Чувствува За Тврдо Дрво Подови Еластична Нога Маска Подлога За Зашт�

Спречување на Одење : анти одење дизајн на мебел нога влошки можат да се спречи мебел и апарати за дома о�

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

Популарната Големини за Чести Користи Маси, Столици, Клупи, на Крајот Маси, Кабинети, дури и дома décor, мо�

【Ново Надгради Чувствува Дното Меки Силиконски Мебел Нога Заштитник Влошки】надградена силикони стол

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

Широка Примена : Тоа лесно може да ви помогне транспорт тешки мебел, како што кревети, маси, кабинети, обл

Боја : Кафена; Материјал : EVA.Net Тежина : 26g.Пакет Содржина : 18 x Мебел Нозе Влошки.Име на производ : Мебел Ноз�

Издржливи 304 од не ' рѓосувачки челик, тешки и отпорност на корозија.Лесно да се инсталира, додаток месте�

✔1 Тип на производ : Висок квалитет браун тешки ноктите на антилизгачки чувствува влошки ✔2 Материјал : �

✅ МЕБЕЛ ИЗРАМНУВАЊЕ>>>>>Зголемување 1 / 2 да 14 / 1 инчи Висина прилагодување на ногата.Не дозволувајте вашио

【УБАВА И АНТИ ' РЃА】Прилагодливи мебел нозе орев и конец површина од поцинкуван синтеза, формирање маз�

77 инчи стол нозе.Лесен за инсталација : Стави на стол нозе директно.77 ВО);Погоден за : Круг или квадрат меб

Боја : Сребрена (издржливи во употреба) на Ѕвонење, Црна; Материјал : Железо, Plastic.Net Тежина : faultless 68g; Пакет

5 cm The единствена димензија е 1.Овие Вратата Браници Широко Се Користат За Кабинети, Фиоки, Врати, Табела Б

Пакет се вклучени : 4 парчиња / set стол нозе капак.Тие се добри кат заштита ги покрива.Боја : кафена,црна,тр�

Карактеристики : Усвојување на квалитетот TRP гумени материјал, издржлив и практични.Најдобар избор за з�

Please wait...