0
clear
  • VTAOZI Кадрава HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Пред Извлечен со Бебе Коса 150% Густина на Бразилскиот Кадрава 13x4 HD Чипка Пред Перики Човечка Коса ?
  • -20%
  • -20%
VTAOZI Кадрава HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Пред Извлечен со Бебе Коса 150% Густина на Бразилскиот Кадрава 13x4 HD Чипка Пред Перики Човечка Коса ?

VTAOZI Кадрава HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса за Црни Жени Пред Извлечен со Бебе Коса 150% Густина

DEN 6479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Губење на Материјал : Кадрава HD Проѕирна Чипка Пред Перики Човечка Коса; Отсечени од Млада Здрава Девојка Донатори, Природни и Непреработена.Губење на Квалитетот : Тесни Пред Извлечен Косата со Бебе Коса околу Периметарот да се Даде Природен Косата.Време На Испорака : 1-3 Работни Дена.( Премиерот 1-Ден на Превозот, 2-Ден на Превозот и Стандард Превозот); Специјални Пакување и Исклучителна Подароци.На Перика Може да се Врати, Ако Тоа е Оригинална Состојба.VTAOZI Коса е професионална човечка коса на компанијата.Ние си имаме свој коса фабрика повеќе од 15 години кои имаат професионални производителот со висока технологија и богати искуства работници.Ние посветени на производство на висок квалитет на човечката коса.A : HD Проѕирна чипка е нов чипка материјал кој е повеќе светлина, меки и нежни и изгледа повеќе транспарентни од медиум чипка, која може да се топи во нашата кожа повеќе совршено, и ја прави косата повеќе невидлива.Б : Сите наши перика употреба Медиум Капа Со Прилагодливи Рака и 4 Чешли и просечната одговара 21.5~23.5 инчи главата обемот, му одговара на мнозинството на womans главата.Перика капа е мека, удобно и да дише. 1.Коса Дел : Слободен Дел. 2.Коса Должина : 16"-30". 3.Губење на Тежината : 200 G/Парче. 4.Косата Густина : 150% Полн Густина. 5.Боја на коса : Природно Црна, во Близина На 1 B. 6.Хемиски Процес : Никој Хемиска Обработка, Нема Луто Мирис. 7.Губење на Текстурата : Кадрава HD Транспарентен 13x4 Чипка Пред Перики Човечка Коса. 8.Косата Предност : Ова HD Проѕирна Чипка Може да се Топи Совршено со Вашата Кожа,Многу Реална!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заврши и да се исправи косата со соодветна температура.5"Уво до уво (крстот на врвот) : 12.Разделба Простор

(Поддршка брза испорака; времето за испорака е 48 дена) 3) Логистички прашања : во Однос логистика, ние ќе в�

Ние сме посветени да ви понуди висок квалитет на боја+перики за жените !Тоа е совршен избор за вас за да и

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Печати на враќање превозот етикета.Дише и го задржува својот облик добро.Не се носат dreadlock на dreadlocks се но

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с�

по природни воздух за сушење, навивам може да се чуваат како оригиналот.Губење на средството за смекнув�

Чешел или четка со специјална перика чешел.Тоа може да се користи кога 90% сувост.Навивам на перика, заедн

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот �

【Тантела таписерии】 : На чипка пред долга брановидна перика не е само убаво дизајниран, но, исто така, б�

Губење на Материјал : 22 инчен долга кадрава коса, перики, мекост и како свој коса.Пакет : перика + бесплатн

Боја класификација : лен.Губење на материјал : висока температура жица.Избрана свилен вистинска човечка

Природни и еластична.Европски и Американски пред чипка перика.Слатка и симпатична симулација на скалпо

Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста.ако не,ние ќе ги организираме �

УДОБНО & ТРАЈНИ : Надгради Тело Бран Фронтален Перики Човечка Коса Чипка Исто како и Тонот на Кожата, 13x4 И

5 Advisable за цел богородица коса, природните бои и природните права ако сакате да багра, боја, перм косата с�

Bobbi Шеф скратен Човечка Коса Перика MH1500 MADALYN Продажба Перика Боја : 613 / Боја се Прикажани на модел : 613...

5 инчи【Пакет Содржина】перика + на hairnet【ве молиме Имајте на ум】1 Ве молиме да се разбере, според прилаго�

Please wait...