0
clear
  • Филтер за воздух Регулатор на Притисок Lubricator Комбинација Вода Масло Сепаратор Стапица Филтер (GFC200-06)
  • -20%
  • -20%
Филтер за воздух Регулатор на Притисок Lubricator Комбинација Вода Масло Сепаратор Стапица Филтер (GFC200-06)

Филтер за воздух Регулатор на Притисок Lubricator Комбинација Вода Масло Сепаратор Стапица Филтер (GFC200-06)

DEN 825.36

Достапност
Достапно за нарачка

Голема Контрола : во Обезбедувањето на стабилен притисок прилагодување со висока точност, протокот филтер во голема мера ќе се подобри ефикасноста на работата.Корисни Филтер : Работи stably под 1.5 Mpa доказ притисок на масло и вода сепаратор овозможува комплетна отстранување на вода и честички.Практична Употреба : Една комбинација единица, кој може да работи како проток филтер, регулатор на притисок и lubricator, многу практични и сигурен.Поедноставни Работи : Со 3 видови на дренажа начини за да изберете од, вклучувајќи ги и прирачник, диференцијални притисок и автоматски систем за дренажа.Стабилна Одредување на : Фирма и брза конекција значи лесен за инсталација може да се заврши во рок од неколку минути.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Предмет : SMSF60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптов

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Слика број 1

Ќе Купување 1 Buc Ослободување Имајќи 8301103 2.166" ID Компатибилен Со Случајот IH 40, 40 B, 40 C, 50 B, 50 C 100% сосема нов и �

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш техноло

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Fitment : Led Опашка Светлина За 20122018 Land Rover Evoque;ОЕМ Дел Број : LR025147 + LR025146, 2 SK 010 563211 + 2 SK010563221(HELLA).Функција:Чад �

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мере

Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење

Висока цврстина, долг животен век.Шефот на материјалот тешки, влијаниеотпорни, и машини за дупчење заед�

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 36.0" L X16.0" W X16.0" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 7.95 Lbs.На ре

План започнува на датумот на купувањето.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.75) H *Не

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

Постер стојат може да се прилагоди на хоризонтална или вертикална агол на екранот.Овој знак да застане �

USB 3.1 Генерација 1 има максимална продуктивност на 5 Gb / s и е синоним со USB 3.2 Генералот 1 и USB 3.0 HP Elite Folio обез�

Please wait...