0
clear
  • PWE-Бања Медицина Кабинет со Огледало, 39.3 X 26.7 Инчен Осветлени Огледало Вратата и Чување Полиците, Алуминиумска Рамка, Површината Планината,Бела,100B
  • -20%
  • -20%
PWE-Бања Медицина Кабинет со Огледало, 39.3 X 26.7 Инчен Осветлени Огледало Вратата и Чување Полиците, Алуминиумска Рамка, Површината Планината,Бела,100B

PWE-Бања Медицина Кабинет со Огледало, 39.3 X 26.7 Инчен Осветлени Огледало Вратата и Чување Полиците, Алуминиумска

DEN 746.40

Достапност
Достапно за нарачка

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата на вашата утринска рутина!Со LED осветлување изградени во, и копчето се активира defogging, вашата бања огледало кабинет е подготвен кога ќе се.Исклучителен Дизајн : Целосна префинет изглед на вашата бања со функционални и стилски ѕид бања кабинет опремен со огледала внатре и надвор.тоа е убаво парче функционална вештина за вашиот дом.Висок Квалитет : r издржливи, премиерот на квалитетот на шарки и фасонски делови да работат непречено и без ' рѓа или нарушување.Надградба на вашиот постоечки медицина кабинет со LED медицина кабинет и да уживаат во луксузни бања искуство.Кристално Јасно, Убава Рефлексија : Нашата не-магла огледало со топла LED осветлување обезбедува импресивна одраз и ќе ги реши сите ваши несоодветното осветлување проблеми.Ве молиме имајте во предвид : било LED медицина кабинет на пазарот не може да се служи како единствен осветлување извор на енергија, дополнителен осветлување извор може да биде потребно.Топло Потсетување : Иако ние содржи делови кои се потребни за комплетна инсталација, ви препорачуваме еден електричар ја заврши работата.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Површината Mount Anodized Алуминиум Сребро Mirror Touch Екран Buttons Quick Defogging Concealed се Справи со Кабинетот Door High-квалитет Отвори-затвори Зглоб Мека Close Dust & Watertight Specifications : - Материјал:Алуминиум + HD Сребрена Чаша - Производ големина:39.3 x 26.7 инчен/100 x 68 см - Собранието е Потребно : Не.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

СИМОН Пена da Mano е хидратантна, брзо се апсорбира рака крем збогатен со природни екстракти од шеј путер, м

Doodlebug Лавра Намалувања Умре Толку Многу Pun Пилула Подобро.Doodlebug Лавра Намалувања Умира се совршени за ка�

ПАКЕТ СПРАВИ : Пакување од 2 Празни Пластични Шишиња за Чистење Решенија.НОВАТА ТЕХНОЛОГИЈА : наопаку spray

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

100% Памук 3 ПАРЧЕ СЕТ : Сет вклучува 3 бронзени жица кошници со отстранлив природна боја ткаенина облоги : �

* Погоден за голем број на купот видови, силна носивоста,лесно да се инсталира Направени од здрав железо

Голем капацитет за дизајн, бесплатен простор за складирање, лесно да се одржи на сите видови на облека и

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мере

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

Голема Контрола : во Обезбедувањето на стабилен притисок прилагодување со висока точност, протокот фил�

Предмет : SMSF60 Имајќи.Тип : Линеарен Слајд Буш.Retainer Материјали : Челик.Количина : Едно Лого.Динамичко оптов

USB 3.1 Генерација 1 има максимална продуктивност на 5 Gb / s и е синоним со USB 3.2 Генералот 1 и USB 3.0 HP Elite Folio обез�

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот Конструкција : Gimbal Безбедно авиони �

Алуминиум за сила и отпорност на триење, корозија, и хемикалии.Спојување Тип : E Максимум оперативни прит

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 36.0" L X16.0" W X16.0" Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 7.95 Lbs.На ре

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Качување јаже својства : мек материјал, светлина мрежа, multilayer искриват и weft, парична казна жици, парична �

Селтик Стакло Дизајни претставува Морски Камења, прекрасен спектар на Пенкала, Компактен Огледала и Пи�

Направени од цврст челик.Стабилна и безбедна структура.Прав обложени изградба задржи вашиот бар гледа �

Please wait...