0
clear
  • Аналниот Plug Обука во Собата, Силикони Анален Монистра Приклучокот за Полнење за Удобно долгорочни Носат Простата Massager Секс Играчка со Тесен Разгореа База & Долг Вр?
  • -20%
  • -20%
Аналниот Plug Обука во Собата, Силикони Анален Монистра Приклучокот за Полнење за Удобно долгорочни Носат Простата Massager Секс Играчка со Тесен Разгореа База & Долг Вр?

Аналниот Plug Обука во Собата, Силикони Анален Монистра Приклучокот за Полнење за Удобно долгорочни Носат Простата

DEN 419.76

Достапност
Достапно за нарачка

SAFE Дијаметар : 1.24 - 1.74 инч.Големина Медиум : Должина : 4.47 инчен; Дијаметар : 1.0 - 1.41 инч.Големина на Мал : Должина : 3.59 инчен; Дијаметар : 0.79 - 1.11 инч.Материјал : Тело На Безбеден Силикони; Боја : Црна; Водоотпорен : Yes.Затоа што големината на податоци е рачно да се измери.Ве молиме овозможи мало мерење на отстапување за податоци.Користете совети : . 1. Користете го овој производ со вода база смазка и ќе имаат подобар секс искуство. 2. Ве молиме чисти пред и по користење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Издржливи borosilicate стакло 3 големини вклучени.Рамна основа.Јасно боја.Оваа масна, температура чувствител�

Не УСПЕВААТ ДА се ПОДГОТВИ, да се ПОДГОТВАТ ДА се УСПЕЕ : еротски играчки експерти во Cal Exotics и Colt, пионери�

Леснотијата во Dilator полнење има се што ви треба за вкупно анален задоволство.Сетилно заострените совет �

Please wait...